facebook
twitter

Справочник

Футболна седмица

140

Събота
Нова спорт
15.00 "Славия" - "Септември" (Сф)
17.00 "Брентфорд" - "Бристъл Сити"
19.30 "Дарби Каунти" - "Шефилд Юнайтед"
Диема спорт
17.15 "Ботев" (Пд) - "Черно море"
20.00 "Лудогорец" - "Левски"
Диема спорт 2
14.30 "Челси" - "Манчестър Юнайтед"
17.00 "Уест Хем" - "Тотнъм"
19.30 "Хъдърсфийлд" - "Ливърпул"
Евроспорт 2
16.30 "Волфсбург" - "Байерн"
19.30 "Шалке 04" - "Вердер"
Sport+ и Макс спорт 1
14.00 "Реал" (Мадрид) - "Леванте"
17.15 "Валенсия" - "Леганес"
19.30 "Виляреал" - "Атлетико" (Мадрид)
21.45 "Барселона" - "Севиля"
Макс спорт 2
16.00 "Рома" - СПАЛ
19.00 "Ювентус" - "Дженоа"
21.30 "Удинезе" - "Наполи"

Неделя
Диема спорт
15.00 "Добруджа" - "Арда"
17.30 "Дунав" - "Локомотив" (Пд)
20.00 "ЦСКА-София" - "Етър"
Диема спорт 2
18.00 "Евертън" - "Кристъл Палас"
Нова спорт
16.00 "Монпелие" - "Бордо"
18.00 "Сент Етиен" - "Рен"
22.00 "Ница" - "Олимпик" (Марсилия)
Евроспорт 2
16.30 "Херта" - "Фрайбург"
19.00 "Борусия" (Мьонхенгладбах) - "Майнц 05"
22.00 Мейджър лийг сокър: Директно
23.55 Мейджър лийг сокър: Директно
Макс спорт 1
17.15 "Ейбар" - "Атлетик" (Билбао)
19.30 "Уеска" - "Еспаньол"
Sport+ и Макс спорт 1
21.45 "Бетис" - "Валядолид"
Макс спорт 2
13.30 "Фрозиноне" - "Емполи"
16.00 "Парма" - "Лацио"
19.00 "Фиорентина" - "Каляри"
21.30 "Интер" - "Милан"


Понеделник
Диема спорт
20.00 "Витоша" (Бистрица) - "Берое"
Диема спорт 2
22.00 "Арсенал" - "Лестър"
Sport+ и Макс спорт 2
22.00 "Реал Сосиедад" - "Жирона"

Вторник
Макс спорт 1
19.55 Шампионска лига: АЕК - "Байерн"
22.00 Шампионска лига: "Манчестър Юнайтед" - "Ювентус"
Макс спорт 2
19.55 Шампионска лига: "Йънг Бойс" - "Валенсия"
22.00 Шампионска лига: "Реал" (Мадрид) - "Виктория" (Пилзен)

Сряда
bTV Action
19.55 Шампионска лига: ПСВ "Айндховен" - "Тотнъм"
22.00 Шампионска лига: "Барселона" - "Интер"
РИНГ.БГ
19.55 Шампионска лига: "Брюж" - "Монако"
22.00 Шампионска лига: "Ливърпул" - "Цървена звезда"

Четвъртък

БНТ 1
19.55 Лига Европа: АЕК (Ларнака) - "Лудогорец"
БНТ 3
19.55 Лига Европа: "Цюрих" - "Байер" (Леверкузен)
22.00 Лига Европа: "Челси" - "БАТЕ Борисов"
bTV Action
19.55 Лига Европа: "Спортинг" (Лисабон) - "Арсенал"
22.00 Лига Европа: "Олимпик" (Марсилия) - "Лацио"
РИНГ.БГ
19.55 Лига Европа: "Милан" - "Бетис"
22.00 Лига Европа: "Рейнджърс" - "Спартак" (Москва)

Петък
Нова спорт
17.30 "Черно море" - "Дунав"
21.45 "Куинс Парк Рейнджърс" - "Астън Вила"
Диема спорт
19.45 "Левски" - "Верея"
Диема спорт 2
21.45 "Ним" - "Сент Етиен"
Евроспорт 2
21.30 "Фрайбург" - "Борусия" (Мьонхенгладбах)
Sport+
22.00 "Валядолид" - "Еспаньол"

Все още няма коментари

Още

Седмичният хороскоп на Амалия

17.11.2018

5377
Футболна седмица

17.11.2018

55
Хороскоп за петък

16.11.2018

7196

Влез или се регистрирай за да коментираш