facebook
twitter

Справочник

Футболна седмица

131

Събота
Диема спорт
14.30 Чемпиъншип: "Уигън" – "Суонзи"
17.30 "Лудогорец" – "Берое"
Диема спорт 2
14.30 "Борнемут" – "Манчестър Юнайтед"
17.00 "Астън Вила" – "Ливърпул"
19.30 "Уотфорд" – "Челси"
Нова спорт
17.00 Чемпиъншип: "Лутън" – "Нотингам Форест"
Евроспорт 2
16.30 "Айнтрахт" - "Байерн"
19.30 "Унион" (Берлин) - "Херта"
РИНГ.БГ
18.30 "Олимпик" (Марсилия) - "Лил"
21.00 "Тулуза" - "Олимпик" (Лион)
Макс спорт 3
16.00 "Рома" - "Наполи"
19.00 "Болоня" - "Интер"
21.45 "Торино" - "Ювентус"
Макс спорт 1
20.45 "Спарта" (Ротердам) - ПСВ "Айндховен"
Макс спорт 4 и Sport+
14.00 "Еспаньол" - "Валенсия"
17.00 "Леванте" - "Барселона"
19.30 "Севиля" - "Атлетико" (Мадрид)
22.00 "Реал" (Мадрид) - "Бетис" 

Неделя
Диема спорт
14.00 Чемпиъншип: "Чарлтън" – "Престън Норт Енд"
Диема спорт 2
16.00 "Кристъл Палас" – "Лестър"
18.30 "Евертън" – "Тотнъм"
Евроспорт 2
16.30 "Фортуна" - "Кьолн"
19.00 "Аугсбург" - "Шалке 04"
РИНГ.БГ
16.00 "Бордо" - "Нант"
22.00 "Сент Етиен" - "Монако"
Макс спорт 2
15.30 "Венло" - "Фейенорд"
19.30 "Леганес" - "Ейбар"
Макс спорт 3
13.30 "Аталанта" - "Каляри"
16.00 "Дженоа" - "Удинезе"
19.00 "Фиорентина" - "Парма"
21.45 "Милан" - "Лацио"
Макс спорт 4
13.00 "Валядолид" - "Майорка" 
Макс спорт 4 и Sport+
15.00 "Виляреал" - "Атлетик" (Билбао)
17.00 "Осасуна" - "Алавес"
19.30 "Селта" - "Хетафе"
22.00 "Гранада" - "Реал Сосиедад"
 

Понеделник
Нова спорт
21.45 Чемпиъншип: "Стоук Сити" - "Уест Бромич Албиън"
Макс спорт 3
21.45 СПАЛ -"Сампдория"

 

Вторник
Диема спорт
12.30 "Ботев" (Враца) - "Витоша" (Бистрица)
15.00 "Славия" - "Локомотив" (Пд)
17.30 "Черно море" - "ЦСКА-София"
Макс спорт 2
19.55 Шампионска лига: "Зенит" - "РБ Лайпциг"
22.00 Шампионска лига: "Челси" - "Аякс"
Макс спорт 3
19.55 Шампионска лига: "Барселона" - "Славия" (Прага)
22.00 Шампионска лига: "Борусия" (Дортмунд) - "Интер"


Сряда
Диема спорт
13.00 "Дунав" - "Ботев" (Пд)
15.30 "Левски" - "Етър"
bTV Action
19.55 Шампионска лига: "Локомотив" (Москва) - "Ювентус"
22.00 Шампионска лига: "Реал" (Мадрид) - "Галатасарай"
РИНГ.БГ
17.50 Лига Европа: "Витория" (Гимараеш) - "Арсенал"
19.55 Шампионска лига: "Байерн" - "Олимпиакос"
22.00 Шампионска лига: "Цървена звезда" - "Тотнъм"

 

Четвъртък
Нова спорт
15.30 "Арда" - "Царско село"
БНТ 1
22.00 Лига Европа: "Еспаньол" - "Лудогорец"
БНТ 3
19.55 Лига Европа: "Стандард" (Лиеж) - "Айнтрахт"
22.00 Лига Европа: "Манчестър Юнайтед" - "Партизан"
РИНГ.БГ
17.50 Лига Европа: "Астана" - АЗ "Алкмаар"
19.55 Лига Европа: ЛАСК - ПСВ "Айндховен"
22.00 Лига Европа: "Ференцварош" - ЦСКА (Москва)
bTV Action
19.55 Лига Европа: "Лацио" - "Селтик"
22.00 Лига Европа: "Борусия" (Мьонхенгладбах) - "Рома"

Петък
Диема спорт
17.30 "Локомотив" (Пд)- "Ботев" (Вр)
Диема спорт 2
22.00 "Норич" - "Уотфорд"
Евроспорт 2
21.30 "Кьолн" - "Хофенхайм"
РИНГ.БГ
21.45 "Ница" - "Бордо"
Макс спорт 3
21.45 "Сасуоло" - "Болоня"
Макс спорт 4 и Sport+
22.00 "Реал Сосиедад" - "Леганес"

Все още няма коментари

Още

Хороскоп за петък

24.01.2020

38
Хороскоп за четвъртък

23.01.2020

1350
Хороскоп за сряда

22.01.2020

1209

Влез или се регистрирай за да коментираш

bool(false)