facebook
twitter

Справочник

Футболна седмица

120

Събота
Диема спорт
18.00 "Пари Сен Жермен" - "Гингам"
21.00 "Монако" - "Страсбург"
Диема спорт 2
14.30 "Уулвърхемптън" - "Лестър"
17.00 "Ливърпул" - "Кристъл Палас"
19.30 "Арсенал" - "Челси"
Нова спорт
17.00 "Мидълзбро" - "Милуол"
19.30 "Суонзи" - "Шефилд Юнайтед" 
Евроспорт 2
16.30 "Байер" - "Борусия" (Мьонхенгладбах)
19.30 "РБ Лайпциг" - "Борусия" (Дортмунд)
Макс спорт 2 и Sport+
17.15 "Реал" (Мадрид) - "Севиля"
19.30 "Уеска" - "Атлетико" (Мадрид)
21.45 "Селта" - "Валенсия"
Макс спорт 3
16.00 "Рома" - "Торино"
19.00 "Удинезе" - "Парма"
21.30 "Интер" - "Сасуоло"

Неделя
Диема спорт
18.00 "Каен" - "Олимпик" (Марсилия)
22.00 "Сент Етиен" - "Олимпик" (Лион)
Диема спорт 2
15.30 "Хъдърсфийлд" - "Манчестър Сити"
18.00 "Фулъм" - "Тотнъм"
Нова спорт
16.00 "Рен" - "Монпелие"
Евроспорт 2
16.30 "Нюрнберг" - "Херта"
19.00 "Шалке 04" - "Волфсбург"
Макс спорт 1
15.30 "Емен" - ПСВ "Айндховен"
17.45 "Аякс" - "Хееренвеен"
Макс спорт 2 и Sport+
13.00 "Бетис" - "Жирона"
17.15 "Виляреал" - "Атлетик" (Билбао)
21.45 "Барселона" - "Леганес" 
Макс спорт 2
19.30 "Леванте" - "Валядолид"
Макс спорт 3
13.30 "Фрозиноне" - "Аталанта"
16.00 "Фиорентина" - "Сампдория"
19.00 "Каляри" - "Емполи"
21.30 "Наполи" - "Лацио"

Понеделник
Нова спорт
22.00 "Болтън" - "Уест Бромич Албиън"
Макс спорт 2
22.00 "Ейбар" - "Еспаньол"
Макс спорт 3
16.00 "Дженоа" - "Милан"
21.30 "Ювентус" - "Киево"

Вторник
Диема спорт
16.30 Контрола: "Лудогорец" - "Клуж" (Румъния)
Макс спорт 3
19.30 Купа на Турция, 1/8-финал: "Галатасарай" - "Болуспор"

Сряда
Диема спорт 2
21.45 Купа на лигата в Англия, 1/2-финал-реванш: "Бъртън Албиън" - "Манчестър Сити"
РИНГ.БГ
22.30 Купа на краля на Испания: 1/4-финал
bTV Action
22.30 Купа на краля на Испания: 1/4-финал
Макс спорт 3
19.30 Купа на Турция, 1/8-финал: "Балъкесирспор" - "Трабзонспор"

Четвъртък
Диема спорт
21.45 Купа на лигата в Англия, 1/2-финал-реванш: "Челси" - "Тотнъм"
РИНГ.БГ
22.30 Купа на краля на Испания: 1/4-финал
bTV Action
22.30 Купа на краля на Испания: 1/4-финал
Макс спорт 3
19.30 Купа на Турция, 1/8-финал: "Фенербахче" - "Юмраниеспор"
 

Петък
Диема спорт
16.30 Контрола: "Лудогорец" - "Лехия" (Полша)
Диема спорт 2
22.00 Купа на ФА, 1/16-финал: "Арсенал" - "Манчестър Юн"
Нова спорт
21.45 "Олимпик" (Марсилия) - "Лил"
Евроспорт 2
21.30 "Херта" - "Шалке 04"
 

Все още няма коментари

Още

Седмичен хороскоп

25.05.2019

6334
Футболна седмица

25.05.2019

34
Хороскоп за петък, 24 май

24.05.2019

13404

Влез или се регистрирай за да коментираш

×