„Номинацията на новите министри не променя политиката в България от последните 10 години. Това е опит да се избяга от отговорност и да се измести голямата тема за най-големия грабеж в България – грабежът именно от големите инфраструктурни проекти“. Това заяви в предаването „12+3“ по БНР говорителят на парламентарната група на БСП Елена Йончева.
„Отговорността за това, което се случва в България във всяка една сфера, е на премиера. Тя не е отговорност на министрите. Министрите не трябва да поемат отговорност, трябва да се разбере кое е довело до цялото състояние, в която се намира България. Със смяната на вътрешния министър ще се увеличи ли разкриваемостта на престъпленията, ще се намали ли битовата престъпност? Смяна на министри означава промяна на политика. В случая ние имаме замитане на следите. Вместо да имаме разговор за големия грабеж в България, имаме разговор за едни нови лица. Тези лица няма да доведат до нищо по-различно“.
Според Йончева ГЕРБ си отиват. „ГЕРБ доведоха до пълен срив на държавата във всяка сфера. Тук говорим за начина, по който функционира самата партия или групировка ГЕРБ“.
„Политическият разговор трябва да бъде не просто кой ще седне на мястото на ГЕРБ, а какво ще се случи оттук нататък“, коментира още Елена Йончева пред Националното радио.
Страници
Доста глупости е изръсила Йончева.
Нефелна опозиция.
Мдааа, ГЕРБ си отиват, но какво ще се прави после ние много добре знаем:
Коалиция БСП-ДПС, Премиер-кукла-на-конци, яка издънка, народа се вдига на бунт, някоя банка фалира, глиганите обират парсата докато се прегръщат и целуват Корнелия в устата, нови избори и форумната бесеперастия пак реве като ... тя си знае като какво.
Това, Елено, ще се случва.
Прегряла е в СПА-центъра, където са на луксозна сбирка.
Ленче, Ленче! Няма ли за теб още дупки по оградата?
Какво стана с барцелонската къща, която щяхте да разобличавате заедно с испански другари?
Хубаво е направил Сер, като се е отървал от теб. Корни да му мисли...
Абсолютно си прав. Бг Тр коалиция и трИЧАНЕ на мангали ГЕРБ
ГЕРБ си отиват, ама народът не ги пуска...
Точно, Елено!
Друм!
всички я харесваме заради смелостта.
и все пак хасковския мърльо я ухапа като блатен комар, какъвто и си е. а тя мълчи. докато не излезе честно и ясно какво всъщност е било, могат да си дуднат с корни.
„ГЕРБ доведоха до пълен срив на държавата във всяка сфера. Тук говорим за начина, по който функционира самата партия или групировка ГЕРБ“ ?
Чудно ми е дали БСП ще отреагират, че новият МВР министър е бодигард на Мето Илиенски или още са му благодарни за акцията с Белия Автобус
Политическият разговор трябва да бъде не просто кой ще седне на мястото на ГЕРБ
Това се питаме и ние избирателите. На вас нямам доверие, на ГЕРБ също и кой тогава? И пополисти си нямаме та да се излъжем.
Точно! Недоверие - първо на БСП/БКП, после на ГЕРБ. Популисти много, но калпави! Лошото е, че нямаме държавни;и-специалисти. Няма ли едно от българчетата завършили ето тук http://www.ens.fr/ да се върне и да го подкрепим в управлението!
До тук ГЕРБ са най-добрите. Просто нямат алтернатива, за съжаление...
Надай се. Докато има опасност БСП/ДПС да яхнат отново държавата Б.Б. е без алтернатива.
я дрънни една жица на раданчо или на бойкикев - те са ти винаги готови. ако откажат - давай към мартинчо ти.
Дали е опозиция или не - важното е, че е права в предвиждането...
----------
https://genekinfoblog.wordpress.com/
Е ,да ама от Г.Е.Р.Б. репетират песента”Оставаме”...
Преди или след като разкрие къщата в Барселона?
Що? Къщата си е там, плеймейтката - тоже. Ако питаш за подставеното лице - и то е налично.
?
групирофка, клоняща към опеге.
Wishful thinking.
Властта се търкаля по земята, а БСП не са в състояние да се наведат и да я вземат.
Г-жа Йончева е изключително умен и смел човек, следва да се замисли в какво се е забъркала. Може, остава да поиска да се замисли в тази посока. Смелост има, трябва да я задейства.
Още ги боли отзад от последното навеждане да я вземат.
Не е в това проблемът. Баце колко се разшири отзад спрямо първия мандат.
Важното е, че Той е обръгнал на болка след екзерсизите в Симитли и с радост ще се наведе и четвърти път...
?
Репортерката на Гарелов може само вода да носи на играчите.
Ти ли им лъскаш цървулите?
С език.
Мръсна вода.
Кaкво ще се прави оттук натък няма да решават волове като този на снимката.
Ти ги лъскаш.
Страници