Quantcast
Спортна ТВ седмица (28 януари - 3 февруари) | СЕГА
facebook
twitter

Справочник

Спортна ТВ седмица (28 януари - 3 февруари)

200

ПЕТЪК, 28 януари

Евроспорт 1

03:00 Тенис: Australian Open, смесени двойки, финал, Фурлис/Къблър - Младенович/Додиг
05:30 Тенис: Australian Open, 1/2-финал, Матео Беретини - Рафаел Надал
10:30 Тенис: Australian Open, 1/2-финал, Стефанос Циципас - Даниил Медведев
14:50 Биатлон (жени): ЕП в Арбер, 7,5 км спринт
16:30 Северна комбинация (мъже): СК в Зеефелд
16:50 Ски скокове (смесени двойки): СК във Вилинген
19:25 Ски скокове (мъже): СК във Вилинген, голяма шанца
20:55 Снукър: Германия Мастърс, 1/4-финал

Макс спорт 2

04:00 НХЛ: "Едмънтън Ойлърс" - "Нашвил Предатърс"
18:00 Баскетбол: Евролига, УНИКС - ЦСКА (Москва)
20:00 Баскетбол: Евролига, "Монако" - "Реал" (Мадрид)

Макс спорт 1

09:30 Голф: Дубай Дезърт Класик, II ден

Евроспорт 2

11:20 Биатлон (мъже): ЕП в Арбер, 10 км спринт
14:20 Северна комбинация (мъже): СК в Зеефелд, малка шанца
15:55 Снукър: Германия Мастърс, 1/4-финал
18:50 Формула Е: Дирия
20:20 Колокрос: СШ във Фейетвил, смесени двойки
22:00 Голф: PGA тур, Фармърс Иншурънс Оупън, III ден

Диема спорт 2

19:00 Волейбол (жени): Купа на България, финал, "Марица" - ДКС (Варна)

b1b-box

19:30 Баскетбол: ББЛ, "Миньор 2015" - ЦСКА

Диема спорт

21:30 Баскетбол: Лига Ендеса, "Фуенлабрада" - "Ховентут"

Диема спорт 3

22:00 Баскетбол: Лига Ендеса, "Валенсия" - "Гран Канария"

 

СЪБОТА, 29 януари

Макс спорт 2

04:00 НХЛ: "Далас Старс" - "Вашингтон Кепитълс"
21:00 НХЛ: "Ню Йорк Айлъндърс" - "Сиатъл Кракен"

Макс спорт 1

09:00 Голф: Дубай Дезърт Класик, III ден
18:00 Е-спортове: А1 Гейминг лийг

Евроспорт 1

10:00 Тенис (жени): Australian Open, финал
13:15 Тенис (смесени двойки): Australian Open, финал
15:50 Северна комбинация (мъже): СК в Зеефелд, 10 км
16:30 Ски скокове (мъже): СК във Вилинген, голяма шанца
18:50 Снукър: Германия Мастърс, 1/2-финал
20:55 Снукър: Германия Мастърс, 1/2-финал

Евроспорт 2

11:20 Биатлон (мъже): ЕП в Арбер, 12,5 км преследване
12:15 Ски (жени): СК в Гармиш-Партенкирхен, спускане
14:20 Биатлон (жени): ЕП в Арбер, 10 км преследване
15:55 Снукър: Германия Мастърс, 1/2-финал
18:50 Формула Е: Дирия
20:15 Сноуборд (мъже и жени): СК в Кортина д`Ампецо, крос
22:25 Колокрос: СШ във Фейетвил, жени
23:40 Голф: PGA тур, Фармърс Иншурънс Оупън, IV ден

Диема спорт

12:30 Волейбол (мъже): Купа на България, 1/4-финал, "Дунав" (Русе) - "Хебър"
15:00 Волейбол (мъже): Купа на България, 1/4-финал, "Дея Спорт" - ЦСКА
17:30 Волейбол (мъже): Купа на България, 1/4-финал, "Нефтохимик" - "Монтана"
20:00 Волейбол (мъже): Купа на България, 1/4-финал, "Пирин" (Разлог) - "Левски София"

b1b-box

14:00 Баскетбол: ББЛ, "Хебър" - "Балкан"
17:00 Хандбал: "Шумен 61" - "Осъм"

Нова спорт

21:00 Баскетбол: Серия А, "Виртус" (Болоня) - "Кремона"

 

НЕДЕЛЯ, 30 януари

Диема спорт 2

03:30 НБА: "Голдън Стейт Уориърс" - "Бруклин Нетс"
23:15 Баскетбол: Лига Ендеса, "Гран Канария" - "Обрадойро"

Диема спорт 3

03:00 Бокс без ръкавици: бойна вечер в Джаксън
13:30 Баскетбол: Лига Ендеса, "Билбао" - "Уникаха"
20:00 НБА: "Атланта Хоукс" - "Лос Анджелис Лейкърс"
22:30 НБА: "Чикаго Булс" - "Портланд Трейл Блейзърс"

Макс спорт 2

05:00 НХЛ: "Калгари Флeймс" - "Ванкувър Кенъкс"
22:05 НФЛ: финал в НФК, "Канзас Сити Чийфс" - "Синсинати Бенгалс"
01:40 НФЛ: финал в АФК, "Лос Анджелис Рамс" - "Сан Франциско Фортинайнърс"

Евроспорт 1

06:00 Тенис (двойки жени): Australian Open, финал
10:00 Тенис (мъже): Australian Open, финал
14:15 Биатлон (смесени двойки): ЕП в Арбер, единична щафета
15:20 Северна комбинация (мъже): СК в Зеефелд, ски бягане
16:10 Ски скокове (мъже): СК във Вилинген, голяма шанца
20:55 Снукър: Германия Мастърс, финал

Макс спорт 1

09:00 Голф: Дубай Дезърт Класик, IV ден

Евроспорт 2

10:50 Ски скокове (жени): СК във Вилинген, голяма шанца
12:30 Ски (жени): СК в Гармиш-Партенкирхен, супер Г
16:15 Колоездене: Купа на Франция, Гран при на Марсилия
18:00 Снукър: Германия Мастърс, финал
22:25 Колокрос: СШ във Фейетвил, мъже

b1b-box

14:00 Хандбал (жени): "Бяла" - "Свиленград"
16:00 Баскетбол: ББЛ, "Светкавица" - "Шабла"
18:00 Баскетбол: ББЛ, "Ънстопабъл" - "Шоутайм"

Диема спорт

16:00 Волейбол (мъже): Купа на България, 1/2-финал
18:30 Волейбол (мъже): Купа на България, 1/2-финал
21:00 Баскетбол: Лига Ендеса, "Реал" (Мадрид) - "Андора"

Нова спорт

17:00 Баскетбол: ВТБ лига, "Калев" - "Локомотив"
19:30 Баскетбол: Лига Ендеса, "Барселона" - "Ховентут"
21:45 Баскетбол: Серия А, "Сасари" - "Бриндизи"

 

ПОНЕДЕЛНИК, 31 януари

Макс спорт 2

09:30 Тенис (мъже): ATP 250, Махаращра
11:30 Тенис (мъже): ATP 250, Махаращра
13:30 Тенис (мъже): ATP 250, Махаращра
19:00 Баскетбол: НБЛ, "Черноморец" - "Балкан"

Макс спорт 1

17:00 Тенис (мъже): ATP 250, Монпелие
20:30 Тенис (мъже): ATP 250, Монпелие
22:30 Тенис (мъже): ATP 250, Монпелие

Нова спорт

19:00 Баскетбол: ВТБ лига, "Жельона гура" - "Астана"

Диема спорт

19:00 Волейбол (мъже): Купа на България, финал
21:30 Баскетбол: Лига Ендеса, "Фуенлабрада" - "Сарагоса"

b1b-box

19:30 Баскетбол: ББЛ, "Политехника Б" - "Септември" (София)

 

ВТОРНИК, 1 февруари

Макс спорт 2

02:30 НХЛ: "Детройт Ред Уингс" - "Анахайм Дъкс"
09:30 Тенис (мъже): ATP 250, Махаращра
11:30 Тенис (мъже): ATP 250, Махаращра
13:30 Тенис (мъже): ATP 250, Махаращра
19:00 Волейбол (жени): Шампионска лига, "Марица" - "Безие"
22:00 Баскетбол: Евролига, "Барселона" - "Байерн" (Мюнхен)

Евроспорт 2

13:00 Колоездене: Обиколка на Саудитска Арабия, I етап

Макс спорт 1

15:30 Тенис (мъже): ATP 250, Монпелие
17:30 Тенис (мъже): ATP 250, Монпелие
20:30 Тенис (мъже): ATP 250, Монпелие
22:30 Тенис (мъже): ATP 250, Монпелие

b1b-box

19:30 Баскетбол: ББЛ, "Балкан" - "Спортист" (Своге)

Макс спорт 4

19:45 Баскетбол: Евролига, "Фенербахче" - АСВЕЛ
21:35 Баскетбол: Еврокупа, "Виртус" (Болоня) - "Будучност"

Макс спорт 3

20:00 Баскетбол: Евролига, "Цървена звезда" - "Олимпия" (Милано)
22:00 Баскетбол: Еврокупа, "Гран Канария" - "Валенсия"

 

СРЯДА, 2 февруари

Макс спорт 2

02:00 НХЛ: "Ню Йорк Рейнджърс" - "Флорида Пантърс"
09:30 Тенис (мъже): ATP 250, Махаращра
11:30 Тенис (мъже): ATP 250, Махаращра
13:30 Тенис (мъже): ATP 250, Махаращра
19:00 Баскетбол: НБЛ, "Спартак" (Плевен) - "Ямбол"
22:00 Баскетбол: Еврокупа, "Ховентут" - "Партизан"

Евроспорт 2

13:00 Колоездене: Обиколка на Саудитска Арабия, II етап
17:00 Колоездене: Обиколка на Валенсия, I етап

Евроспорт 1

14:00 Пекин 2022: кърлинг (смесени двойки), Швеция - Великобритания

Макс спорт 1

15:30 Тенис (мъже): ATP 250, Монпелие
17:30 Тенис (мъже): ATP 250, Монпелие
20:30 Тенис (мъже): ATP 250, Монпелие
22:30 Тенис (мъже): ATP 250, Монпелие

Макс спорт 4

17:00 Волейбол (жени): Шампионска лига, "Тюрк Хава" - "Новара"

Макс спорт 3

19:00 Баскетбол: Евролига, ЦСКА (Москва) - "Анадолу Ефес"
21:45 Баскетбол: Евролига, "Реал" (Мадрид) - "Олимпиакос"

b1b-box

19:30 Баскетбол: ББЛ, КИМ - "Шаркс"

 

ЧЕТВЪРТЪК, 3 февруари

Макс спорт 2

02:00 НХЛ: "Вашингтон Кепитълс" - "Едмънтън Ойлърс"
09:30 Тенис (мъже): ATP 250, Махаращра
11:30 Тенис (мъже): ATP 250, Махаращра
13:30 Тенис (мъже): ATP 250, Махаращра
21:30 Баскетбол: Евролига, "Олимпия" (Милано) - "Фенербахче"

Евроспорт 1

03:00 Пекин 2022: кърлинг (смесени двойки), Великобритания - Канада
06:00 Пекин 2022: хокей на лед (жени), Швейцария - Канада
08:25 Пекин 2022: кърлинг (смесени двойки), Италия - Швейцария
10:30 Пекин 2022: хокей на лед (жени), Япония - Швеция
14:00 Пекин 2022: кърлинг (смесени двойки), Швейцария - Великобритания
16:00 Пекин 2022: хокей на лед (жени), Финландия - САЩ

Макс спорт 1

10:30 Голф: Рас ал Хайма Чемпиъншип, I ден
15:30 Тенис (мъже): ATP 250, Монпелие
17:30 Тенис (мъже): ATP 250, Монпелие
20:30 Тенис (мъже): ATP 250, Монпелие
22:30 Тенис (мъже): ATP 250, Монпелие

Евроспорт 2

12:00 Пекин 2022: фрийстайл ски (жени), бабуни
13:45 Пекин 2022: фрийстайл ски (мъже), бабуни
14:30 Колоездене: Обиколка на Саудитска Арабия, III етап
17:00 Колоездене: Обиколка на Валенсия, II етап

Макс спорт 3

18:00 Волейбол (жени): Шампионска лига, "Прометей" (Днипро) - "Локомотив" (Калининград)
21:30 Баскетбол: Евролига, "Байерн" (Мюнхен) - "Макаби" (Тел Авив)

b1b-box

19:30 Баскетбол: ББЛ, "Дъ Лайънс" - "Феникс"
21:30 Баскетбол: ББЛ, "Енигма Фойерверк" - "Локомотив" (София)

Макс спорт 4

20:00 Волейбол (жени): Шампионска лига, "Веро Волей" - "Вакъфбанк"

 

Ключови думи:

спортна тв програма

Още

Спортна ТВ седмица (13-19 май)

13.05.2022

164
Спортът по телевизията - 16 май

16.05.2022

1912
Спортна ТВ седмица (6-12 май)

06.05.2022

205