Димитър Бербатов отново вкара гол на "Ливърпул"

Българинът се разписа по време на благотворителен мач на стадион "Анфийлд"

25 Септ. 2022
Фейсбук/Димитър Бербатов
Димитър Бербатов се наслаждава на усещането след гола си срещу "Ливърпул".

Димитър Бербатов отново игра за "Манчестър Юн" и отбеляза гол срещу "Ливърпул". Това се случи в благотворителен мач на ветерани на двата отбора, игран на стадион "Анфийлд".

41-годишният бивш нападател на "Юнайтед", "Тотнъм", "Фулъм", "Байер", "Монако" и др. откри резултата преди почивката. През втората част обаче "Ливърпул" обърна до 2:1 с попадения на Марк Гонсалес и Флоран Синама-Понгол.

Сред съотборниците на Бербатов личаха знаменити футболисти на "Червените дяволи" от миналото - Рой Кийн, Яп Стам, Денис Ъруин, Антонио Валенсия, Майкъл Карик, Карел Поборски и др.

За "Ливърпул" пък играха Мартин Шкъртел, Йежи Дудек, Чаби Алонсо, Луис Гарсия, Глен Джонсън, Роби Кийн и т.н.

През май ветерани на двата тима отново играха помежду си, но на ст. "Олд Трафорд". Тогава Бербатов отбеляза попадение, но победата бе за "Ливърпул" - 3:1.