Резултати и програма в Първа лига
ПЪРВА ЛИГА
XVIII кръг
"Етър" - "Ботев" (Вр) 2:1 (Д. Младенов 7, Венц. Василев 42; В. Божинов 49)
"Локомотив" (Пд) - "Ботев" (Пд) 0:2 (Кр. Димитров 48, Неделев 67)
"Септември" (Сф) - "Левски" 2:2 (Ив.Стоянов 66, Будинов 90; Ст. Костов 60, Кабрал 80-д).
Четвъртък, 12,30 ч.: "Витоша"(Бистрица) - "Верея" (съдия Ст. Тренчев) (по "Нова спорт"); от 15 ч.: "Дунав" - "Славия" (Г. Давидов) (по "Диема спорт"); от 17,30 ч.: "ЦСКА-София" - "Лудогорец" (Н. Йорданов) (по "Диема спорт").
КЛАСИРАНЕ | ||||||
Отбор | М | П | Р | З | ГР | Т |
1. "Лудогорец" | 17 | 14 | 2 | 1 | 37:11 | 44 |
2. "Левски" | 18 | 12 | 2 | 4 | 37:15 | 38 |
3 "ЦСКА-София" | 17 | 12 | 2 | 2 | 31:6 | 38 |
4. "Ботев" (Пд) | 18 | 10 | 2 | 6 | 27:16 | 32 |
5. "Берое" | 18 | 8 | 6 | 4 | 26:14 | 30 |
6. "Черно море" | 18 | 8 | 3 | 7 | 25:29 | 27 |
7. "Етър" | 18 | 8 | 3 | 7 | 19:20 | 27 |
8. "Ботев" (Вр) | 18 | 7 | 3 | 8 | 22:27 | 24 |
9. "Локомотив" | 18 | 6 | 4 | 8 | 16:19 | 22 |
10. "Славия" | 17 | 4 | 5 | 7 | 15:19 | 20 |
11. "Витоша" | 17 | 5 | 1 | 11 | 12:28 | 16 |
12. "Дунав" | 17 | 4 | 2 | 11 | 19:32 | 14 |
13. "Септември" | 18 | 3 | 2 | 13 | 16:36 | 11 |
14. "Верея" | 17 | 0 | 5 | 12 | 9:39 | 5 |
>>> играе в първата шестица | ||||||
>>> играе във втората осмица |
Голмайстори
15 гола - Станислав Костов ("Левски");
13 гола - Клаудиу Кешерю ("Лудогорец");
11 гола - Мартин Камбуров ("Берое");
9 гола - Мауридес ("ЦСКА-София");
7 гола - Жерсон Кабрал ("Левски"), Валери Божинов ("Ботев", Вр), Кирил Десподов ("ЦСКА-София"), Борислав Цонев ("Берое"), Ахмед Ахмедов ("Дунав");
6 гола - Стивън Петков и Тодор Неделев ("Ботев", Пд), Давиде Мариани ("Левски"), Вандерсон ("Лудогорец");
5 гола - Даниел Младенов ("Етър"), Марселиньо ("Лудогорец"), Петър Атанасов ("Ботев", Вр);
4 гола - Джоди Лукоки ("Лудогорец"), Георги Божилов и Георги Илиев ("Черно море"), Антонио Вутов ("Ботев", Пд);
3 гола - Кристиан Димитров ("Ботев", Пд), Валери Домовчийски ("Ботев", Вр), Вандерсон ("Берое"), Жоржиньо и Радослав Василев ("Черно море"), Румен Руменов и Флорент Бояй ("Етър"), Красимир Станоев ("Дунав"), Борис Галчев, Ишмаел Байду, Крис Гади и Асен Чандъров ("Септември"), Георги Йомов и Галин Иванов ("Славия"), Анте Аралица и Димитър Илиев ("Локомотив"), Едвин Джеси и Тиаго Родригес ("ЦСКА-София").
В следващия кръг - 8 декември (събота), 12.30 ч.: "Черно море" - "Локомотив" (Пд) (по "Диема спорт"); от 15 ч.: "Ботев" (Вр) - "Берое" (по "Диема спорт"); от 17.30 ч.: "Левски" - "Етър" (по "Диема спорт"); 9 декември (неделя), 12.30 ч.: "Септември" (Сф) - "Дунав" (по "Диема спорт"); от 15 ч.: "Верея" - "ЦСКА-София" (по "Диема спорт"); от 17.30 ч.: "Лудогорец" - "Славия" (по "Диема спорт"); 10 декември (понеделник), 17.30 ч.: "Ботев" (Пд) - "Витоша" (Бистрица) (по "Диема спорт").
можете да направите дарение през PayPal