Резултати и класиране в Ефбет и Втора лига
Ефбет лига, VII кръг
"Царско село" - "Берое" 2:1 (Карачанаков 20, Ант. Георгиев 71; Камбуров 40)
"Арда" - "Черно море" 0:0
"Ботев" (Пд) - "Витоша" 2:1 (Перван 22, 60; Ил. Димитров 33)
"Левски" - "Локомотив" (Пд) 1:0 (Робърта 59)
"Дунав" - "ЦСКА-София" 1:1 (Ст. Христов 41; Евандро 68)
"Лудогорец" - "Славия" 0:0.
Днес, 20.30 ч.: "Ботев" (Вр) - "Етър" (съдия Г. Кабаков) (по "Диема спорт").
КЛАСИРАНЕ | ||||||
Отбор | М | П | Р | З | Г-Р | Т |
1. "Левски" | 7 | 5 | 1 | 1 | 15:5 | 16 |
2. "Лудогорец" | 7 | 4 | 3 | 0 | 11:4 | 15 |
3. "Локомотив" | 7 | 4 | 1 | 2 | 17:11 | 13 |
4. "Берое" | 7 | 4 | 0 | 3 | 14:11 | 12 |
5. "ЦСКА-София" | 7 | 3 | 3 | 1 | 10:9 | 12 |
6. "Черно море" | 7 | 2 | 4 | 1 | 9:6 | 10 |
7. "Арда" | 7 | 2 | 3 | 2 | 10:10 | 9 |
"Славия" | 7 | 2 | 3 | 2 | 10:10 | 9 |
9. "Царско село" | 7 | 2 | 2 | 3 | 6:9 | 8 |
10. "Ботев" (Пд) | 7 | 2 | 2 | 3 | 8:11 | 8 |
11. "Дунав" | 7 | 2 | 1 | 4 | 9:14 | 7 |
12. "Етър" | 6 | 0 | 5 | 1 | 7:8 | 5 |
13. "Ботев" (Вр) | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:11 | 5 |
14. "Витоша" | 7 | 0 | 0 | 7 | 4:18 | 0 |
>>> играе в първата шестица | ||||||
>>> играе във втората осмица |
Голмайстори
6 гола: Даниел Младенов ("Етър");
5 гола: Евандро ("ЦСКА-София"), Димитър Илиев и Бирсент Карагерен ("Локомотив", Пд) Клаудиу Кешерю ("Лудогорец");
4 гола: Мартин Камбуров ("Берое"), Тодор Неделев ("Ботев, Пд), Давиде Мариани ("Левски");
3 гола: Марко Перван ("Ботев", Пд), Найджъл Робърта и Паулиньо ("Левски"), Ахмед Ахмедов ("Дунав"), Зоран Йосипович и Педро Еуженио ("Берое"), Родриго Енрике и Исмаил Иса ("Черно море"), Родни Антуи ("Царско село").
В следващия кръг - 30 август (петък), 18 ч.: "Черно море" - "Дунав" (по "Нова спорт"); от 20.30 ч.: "Славия" - "Арда" (по "Диема спорт"); 31 август (събота), 18 ч.: "Локомотив" (Пд) - "Ботев" (Пд) (по "Диема спорт"); от 20.30 ч.: "Етър" - "Берое" (по "Диема спорт"); 1 септември (неделя), 15 ч.: "Витоша" (Бистрица) - "Царско село" (по "Диема спорт"); от 17.45 ч.: "ЦСКА-София" - "Левски" (на ст. "Васил Левски") (по "Диема спорт"); от 20.30 ч.: "Ботев" (Вр) - "Лудогорец" (по "Диема спорт").
Втора лига, VI кръг
"Поморие" - "Лудогорец II" 0:0
"Струмска слава" - "Хебър" 2:1 (Д. Петков 45-д, Б. Николов 73; Хамдиев 70)
"Септември" (Сф) - "Кариана" 3:2 (Попев 4, Сандев 45, Предев 73-авт; Г. Ил.Георгиев 18, Цв. Тодоров 63)
"Спартак" (Вн) - "Локомотив 1929" (Сф) 1:0 (Рум. Николов 25)
"Монтана" - "Ботев" (Глб) 3:0 (Ат. Илиев 7, 61, Балджийски 74)
"Литекс" - "Черноморец" (Блч) 4:0 (Т. Йорданов 9, Митрев 18, Капитанов 45, Аспарухов 65)
"Пирин" - "Спартак" (Пл) 2:0 (Вл. Златинов 33-д, Бастунов 50)
Днес, 18 ч.:"Локомотив" (ГО) - "ЦСКА 1948" (Ст. Тодоров) (по "Диема спорт"). "Нефтохимик 1962" (почива).
КЛАСИРАНЕ | ||||||
Отбор | М | П | Р | З | Г-Р | Т |
1. "ЦСКА 1948" | 5 | 5 | 0 | 0 | 14:2 | 15 |
2. "Септември" | 5 | 5 | 0 | 0 | 12:5 | 15 |
3. "Локомотив" (Сф) | 6 | 4 | 0 | 2 | 7:3 | 12 |
4. "Монтана" | 6 | 3 | 2 | 1 | 11:5 | 11 |
5. "Хебър" | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:5 | 10 |
6. "Кариана" | 5 | 3 | 1 | 1 | 7:4 | 10 |
7. "Литекс" | 5 | 3 | 0 | 2 | 14:6 | 9 |
8. "Нефтохимик 1962" | 5 | 3 | 0 | 2 | 12:6 | 9 |
9. "Лудогорец II" | 6 | 2 | 3 | 1 | 6:4 | 9 |
10. "Пирин" | 5 | 2 | 1 | 2 | 6:6 | 7 |
11. "Ботев" | 6 | 1 | 3 | 2 | 5:10 | 6 |
12. "Локомотив" (ГО) | 5 | 1 | 2 | 2 | 2:7 | 5 |
13. "Поморие" | 6 | 1 | 1 | 4 | 3:9 | 4 |
14. "Черноморец" | 5 | 1 | 1 | 3 | 3:8 | 4 |
15. "Струмска слава" | 6 | 1 | 0 | 5 | 3:11 | 3 |
16. "Спартак" (Вн) | 6 | 1 | 0 | 5 | 1:12 | 3 |
17. "Спартак" (Пл) | 6 | 0 | 1 | 5 | 1:12 | 1 |
---"Верея" | ||||||
>>> влиза в Първа лига | ||||||
>>> играе плейоф за Първа лига | ||||||
>>> изпада в Трета лига |
Заб.: "Верея" не получи лиценз за Втора лига, а БФС реши да остави групата със 17 отбора.
В следващия кръг - 30 август (петък), 19.30 ч.: "Лудогорец II" - "Локомотив" (ГО); от 20 ч.: "ЦСКА 1948" - "Струмска слава" (на ст. "Васил Левски"); 31 август (събота), 18 ч.: "Кариана" - "Литекс", "Локомотив 1929" (Сф) - "Монтана", "Спартак" (Пл) - "Спартак" (Вн) (в Ловеч); от 19 ч.: "Черноморец" (Блч) - "Пирин"; от 20 ч.: "Ботев" (Глб) - "Поморие" (на ст. "Трейс Арена", Стара Загора); 2 септември (понеделник), 20 ч.: "Нефтохимик 1962" - "Септември" (в Созопол) (по "Диема спорт"). "Хебър" почива.
можете да направите дарение през PayPal