Резултати и класиране в Ефбет и Втора лига
Ефбет лига, VI кръг
"Локомотив" (Пд) - "Дунав" 3:1 (Д. Илиев 25-д, 56, Карагарен 45; Ст. Христов 9)
КЛАСИРАНЕ | ||||||
Отбор | М | П | Р | З | Г-Р | Т |
1. "Лудогорец" | 6 | 4 | 2 | 0 | 11:4 | 14 |
2. "Левски" | 6 | 4 | 1 | 1 | 14:5 | 13 |
3. "Локомотив" | 6 | 4 | 1 | 1 | 17:10 | 13 |
4. "Берое" | 6 | 4 | 0 | 2 | 13:9 | 12 |
5. "ЦСКА-София" | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:8 | 11 |
6. "Черно море" | 6 | 2 | 3 | 1 | 9:6 | 9 |
7. "Арда" | 6 | 2 | 2 | 2 | 10:10 | 8 |
"Славия" | 6 | 2 | 2 | 2 | 10:10 | 8 |
9. "Дунав" | 6 | 2 | 0 | 4 | 8:13 | 6 |
10. "Царско село" | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:8 | 5 |
11. "Етър" | 6 | 0 | 5 | 1 | 7:8 | 5 |
12. "Ботев" (Пд) | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:10 | 5 |
13. "Ботев" (Вр) | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:11 | 5 |
14. "Витоша" | 6 | 0 | 0 | 6 | 3:16 | 0 |
>>> играе в първата шестица | ||||||
>>> играе във втората осмица |
Голмайстори
6 гола: Даниел Младенов ("Етър");
5 гола: Димитър Илиев и Бирсент Карагерен ("Локомотив", Пд) Клаудиу Кешерю ("Лудогорец");
4 гола: Евандро ("ЦСКА-София"), Тодор Неделев ("Ботев, Пд), Давиде Мариани ("Левски");
3 гола: Паулиньо ("Левски"), Ахмед Ахмедов ("Дунав"), Мартин Камбуров, Зоран Йосипович и Педро Еуженио ("Берое"), Родриго Енрике и Исмаил Иса ("Черно море"), Родни Антуи ("Царско село").
В следващия кръг - 23 август (петък), 18 ч.: "Царско село" - "Берое" (по "Нова спорт"); от 20.30 ч.: "Арда" - "Черно море" (на ст. "Локомотив", Пд) (по "Диема спорт"); 24 август (събота), 18 ч.: "Ботев" (Пд) - "Витоша" (Бистрица) (по "Диема спорт"); от 20.30 ч.: "Левски" - "Локомотив" (Пд) (по "Диема спорт"); 25 август (неделя), 18 ч.: "Дунав" - "ЦСКА-София" (по "Диема спорт"); от 20.30 ч.: "Лудогорец" - "Славия" (по "Диема спорт"); 26 август (понеделник), 20.30 ч.: "Ботев" (Вр) - "Етър" (по "Диема спорт").
Втора лига, V кръг
"Литекс" - "Пирин" 1:2 (П. Д.Петров 90; Русл. Иванов 56, Контохристос 61)
"Лудогорец II" - "Монтана" 0:0
"ЦСКА 1948" - "Поморие" 5:1 (Гущеров 5, 21, 34, 59, В. Шопов 7; Мил. Танев 13-д)
"Кариана" почива.
КЛАСИРАНЕ | ||||||
Отбор | М | П | Р | З | Г-Р | Т |
1. "ЦСКА 1948" | 5 | 5 | 0 | 0 | 14:2 | 15 |
2. "Септември" | 4 | 4 | 0 | 0 | 9:3 | 12 |
3. "Локомотив" (Сф) | 5 | 4 | 0 | 1 | 7:2 | 12 |
4. "Хебър" | 5 | 3 | 1 | 1 | 7:3 | 10 |
5. "Кариана" | 4 | 3 | 1 | 0 | 5:1 | 10 |
6. "Нефтохимик 1962" | 5 | 3 | 0 | 2 | 12:6 | 9 |
7. "Монтана" | 5 | 2 | 2 | 1 | 8:5 | 8 |
8. "Лудогорец II" | 5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 8 |
9. "Литекс" | 4 | 2 | 0 | 2 | 10:6 | 6 |
10. "Ботев" | 5 | 1 | 3 | 1 | 5:7 | 6 |
11. "Локомотив" (ГО) | 5 | 1 | 2 | 2 | 2:7 | 5 |
12. "Черноморец" | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:4 | 4 |
13. "Пирин" | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | 4 |
14. "Поморие" | 5 | 1 | 0 | 4 | 3:9 | 3 |
15. "Спартак" (Пл) | 5 | 0 | 1 | 4 | 1:10 | 1 |
16. "Струмска слава" | 5 | 0 | 0 | 5 | 1:10 | 0 |
17. "Спартак" (Вн) | 5 | 0 | 0 | 5 | 0:12 | 0 |
---"Верея" | ||||||
>>> влиза в Първа лига | ||||||
>>> играе плейоф за Първа лига | ||||||
>>> изпада в Трета лига |
В следващия кръг - 24 август (събота), 18 ч.: "Спартак" (Вн) - "Локомотив 1929" (Сф) (в Балчик), "Поморие" - "Лудогорец II" (в Несебър), "Струмска слава" - "Хебър", "Септември" (Сф) - "Кариана"; от 20 ч.: "Монтана" - "Ботев" (Глб); 25 август (неделя), 19.30 ч.: "Литекс" - "Черноморец" (Блч); от 20 ч.: "Пирин" - "Спартак" (Пл); 26 август (понеделник), 18 ч.: "Локомотив" (ГО) - "ЦСКА 1948" (по "Диема спорт"). "Нефтохимик 1962" (почива).
можете да направите дарение през PayPal