facebook
twitter

Спорт

Класиране и програма в Ефбет и Втора лига

107

ЕФБЕТ ЛИГА

XV кръг: "Арда" - "Царско село" 0:2 (Антуи 51, 64)

 

КЛАСИРАНЕ
Отбор М П Р З Г-Р Т
1. "Лудогорец" 15 12 3 0 25:5 39
2. "Левски" 15 11 2 2 32:11 35
3. "Локомотив" 15 10 3 2 35:17 33
4. "ЦСКА-София" 15 8 4 3 27:14 28
5. "Славия" 15 6 5 4 18:17 23
6. "Черно море" 15 5 6 4 17:14 21
7. "Берое" 15 7 0 8 24:24 21
8. "Арда" 15 5 4 6 19:23 19
9. "Царско село" 15 4 3 8 16:22 15
10. "Етър" 15 3 5 7 14:27 14
11. "Ботев" (Пд) 15 3 4 8 12:22 13
12. "Ботев" (Вр) 15 3 4 8 15:26 13
13. "Дунав" 15 3 4 8 13:22 13
14. "Витоша" 15 1 1 13 10:33 4
>>> играе в първата шестица
>>> играе във втората осмица

 

Голмайстори

10 гола: Димитър Илиев ("Локомотив");

9 гола: Клаудиу Кешерю ("Лудогорец");

8 гола: Евандро ("ЦСКА-София"), Даниел Младенов ("Етър"), Родни Антуи ("Царско село");

7 гола: Али Соу ("ЦСКА-София");

6 гола: Мартин Камбуров ("Берое"), Станислав Иванов, Найджъл Робърта и Паулиньо ("Левски"), Бирсент Карагерен ("Локомотив"), Ахмед Ахмедов ("Дунав");

5 гола: Исмаил Иса ("Черно море"), Зоран Йосипович ("Берое"), Валери Домовчийски ("Ботев", Вр);

4 гола: Ибрахима Конте ("Берое"), Ален Ожболт ("Локомотив"), Радослав Василев ("Арда"), Тодор Неделев ("Ботев", Пд), Давиде Мариани ("Левски"), Родриго Енрике ("Черно море"), Иван Коконов ("Арда"), Галин Иванов ("Славия");

3 гола: Стефан Христов ("Дунав"), Антъни Уот ("ЦСКА-София), Даниел Генов ("Ботев", Вр), Стивън Езе и Георги Илиев ("Локомотив"), Елиша Сам ("Арда"), Марко Перван и Фернандо Виана ("Ботев", Пд), Педро Еуженио ("Берое"), Якуб Швиерчок и Жоржиньо ("Лудогорец"), Холмар Ейолфсон ("Левски").

 

В следващия кръг - 8 ноември (петък), 17:30 ч.: "Локомотив" - "Ботев" (Вр) (по "Диема спорт"); 9 ноември (събота), 15:00 ч.: "Етър" - "Черно море" (по "Диема спорт"); от 17:30 ч.: "ЦСКА-София" - "Славия" (по "Диема спорт"); 10 ноември (неделя), 12:45 ч.: "Берое" - "Арда" (по "Диема спорт"); от 15:15 ч.: "Ботев" (Пд) - "Левски" (по "Диема спорт"); от 17:45 ч.: "Витоша" (Бистрица) - "Лудогорец" (по "Диема спорт"); 11 ноември (понеделник), 17:30 ч.: "Царско село" - "Дунав" (по "Нова спорт").

 

ВТОРА ЛИГА

XV кръг - 8 ноември (петък), 19:00 ч.: "ЦСКА 1948" - "Пирин" (Бл); 9 ноември (събота), 12:15 ч.: "Монтана" - "Септември" (Сф) (по "Диема спорт"); от 14:30 ч.: "Лудогорец" - "Хебър", "Спартак" (Пл) - "Черноморец" (Блч) (в Ловеч), "Локомотив" (ГО) - "Струмска слава"; от 16:30 ч.: "Ботев" (Глб) - "Нефтохимик" (в Стара Загора); 10 ноември (неделя), 14:30 ч.: "Локомотив" (Сф) - "Кариана", "Спартак" (Вн) - "Литекс" (в Балчик). "Поморие" - "Верея" - анулиран.

Все още няма коментари

Още

Белгия прекрати първенството и избра служебен шампион

02.04.2020

152
"Левски" преговаря с чужда компания за генерален спонсор

02.04.2020

Обновена

290 1
Държавата чака от "ЦСКА-София" 32,3 млн. лв. за смесеното АД

02.04.2020

ЯВОР ЕВТИМОВ

1673 2

Влез или се регистрирай за да коментираш

×