Спортна ТВ седмица (27 ноември - 3 декември)
ПЕТЪК, 27 ноември
Евроспорт 1
11:50 Северна комбинация: СК в Куусамо, ски скокове
13:20 Ски бягане: СК в Куусамо, спринт
15:50 Северна комбинация: СК в Куусамо, ски бягане
17:40 Ски скокове: СК в Куусамо, квалификация
19:00 Ски (мъже): СК в Лех Цюрс, паралелен слалом
Макс спорт 2
12:00 Голф: Европейски тур, шампионат "Алфред Дънхил", II кръг
19:45 Баскетбол: Евролига, "Фенербахче" - "Валенсия"
21:45 Баскетбол: Евролига, АСВЕЛ - "Барселона"
Диема спорт
13:00 Формула 1: ГП на Бахрейн, първа тренировка
Нова спорт
17:00 Формула 1: ГП на Бахрейн, втора тренировка
БНТ 3
17:30 Худ. гимнастика: ЕП в Киев, ансамбли, многобой
21:55 Баскетбол: квалификация за Евро `21, Босна и Херцеговина - България
Макс спорт 1
21:00 Баскетбол: Евролига, "Панатинайкос" - "Байерн" (Мюнхен)
СЪБОТА, 28 ноември
Евроспорт 1
10:30 Ски бягане (жени): СК в Куусамо, 10 км
11:55 Биатлон (мъже): СК в Контиолахти, 20 км индивидуално
13:40 Ски бягане (мъже): СК в Куусамо, 15 км
15:15 Биатлон (жени): СК в Контиолахти, 15 км индивидуално
17:00 Северна комбинация: СК в Куусамо, ски бягане
17:30 Ски скокове: СК в Куусамо, състезание
20:45 Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, II кръг
Макс спорт 2
12:00 Голф: Европейски тур, шампионат "Алфред Дънхил", III кръг
21:00 Профибокс: Даниел Дюбоа - Джо Джойс
Евроспорт 2
12:05 Северна комбинация: СК в Куусамо, ски скокове
15:00 Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, II кръг
БНТ 3
16:00 Худ. гимнастика: ЕП в Киев, ансамбли, финали на уредите
Диема спорт
17:00 Формула 1: ГП на Бахрейн, квалификация
НЕДЕЛЯ, 29 ноември
Макс спорт 2
04:00 Бокс: Майк Тайсън - Рой Джоунс-младши
12:00 Голф: Европейски тур, шампионат "Алфред Дънхил", IV кръг
Макс спорт 1
05:00 ММА: UFC, Дерик Люис - Къртис Блейдс
Евроспорт 1
10:20 Северна комбинация: СК в Куусамо, ски скокове
11:20 Биатлон (мъже): СК в Контиолахти, 10 км спринт
12:50 Ски бягане (жени): СК в Куусамо, преследване
13:25 Ски бягане (мъже): СК в Куусамо, преследване
14:40 Биатлон (жени): СК в Контиолахти, 7,5 км спринт
15:55 Северна комбинация: СК в Куусамо, ски бягане
16:25 Ски скокове: СК в Куусамо, състезание
20:45 Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, II кръг
БНТ 3
14:00 Худ. гимнастика: ЕП в Киев, индивидуално, многобой
18:55 Баскетбол: квалификация за Евро `21, България - Гърция
Евроспорт 2
15:00 Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, II кръг
Диема спорт
16:10 Формула 1: ГП на Бахрейн, състезание
ПОНЕДЕЛНИК, 30 ноември
Евроспорт 1
14:45 Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, III кръг
20:45 Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, III кръг
Нова спорт
18:30 Хокей на лед: КХЛ, СКА - "Йокерит"
Диема спорт
20:00 Волейбол: Суперлига, "Монтана" - "Хебър"
ВТОРНИК, 1 декември
Евроспорт 1
14:45 Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, III кръг
20:45 Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, III кръг
Нова спорт
18:30 Хокей на лед: КХЛ, "Авангард" - "Ак Барс"
22:15 Баскетбол: Лига АСВ, "Барселона" - "Валенсия"
СРЯДА, 2 декември
Макс спорт 2
10:00 Голф: Европейски тур, шампионат на Дубай, I кръг
Евроспорт 1
14:45 Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, 1/8-финали
20:45 Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, 1/8-финали
Диема спорт 2
18:30 Волейбол: Суперлига, ЦСКА - "Левски"
Нова спорт
18:30 Хокей на лед: КХЛ, "Йокерит" - "Салават Юлаев"
22:15 Баскетбол: Лига АСВ, "Реал" (Мадрид) - "Баскония"
ЧЕТВЪРТЪК, 3 декември
Макс спорт 2
09:00 Голф: Европейски тур, шампионат на Дубай, II кръг, първа сесия
12:00 Голф: Европейски тур, шампионат на Дубай, II кръг, втора сесия
15:00 Голф: Южна Африка Оупън, I кръг, втора сесия
19:00 Баскетбол: Евролига, ЦСКА (Москва) - "Олимпиакос"
21:45 Баскетбол: Евролига, "Олимпия" (Милано) - "Панатинайкос"
Макс спорт 1
11:00 Голф: Европейски тур, Южна Африка Оупън, I кръг, първа сесия
15:00 WRC: рали Монца
19:00 Баскетбол: Евролига, "Зенит" - "Фенербахче"
Евроспорт 1
14:20 Биатлон (мъже): СК в Контиолахти, 10 км спринт
17:20 Биатлон (жени): СК в Контиолахти, 7,5 км спринт
20:45 Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, 1/8-финали
Евроспорт 2
14:45 Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, 1/8-финали
Нова спорт
16:00 Хокей на лед: КХЛ, "Металург" - СКА
можете да направите дарение през PayPal