Quantcast
Спортна ТВ седмица (13-19 май) | СЕГА
facebook
twitter

Справочник

Спортна ТВ седмица (13-19 май)

212

ПЕТЪК, 13 май

Диема спорт 2

02:00 НБА: плейофи, мач №6, "Филаделфия Севънтисиксърс" - "Маями Хийт"

Макс спорт 2

02:00 НХЛ: "Бостън Бруинс" - "Каролина Хърикейнс"
10:50 Moto GP: ГП на Франция, първа тренировка
14:00 Голф: Соудал Оупън, II ден
19:00 Баскетбол: НБЛ, 1/2-финал, мач №1, "Рилски спортист" - "Спартак" (Плевен)

Макс спорт 1

04:30 НХЛ: "Сейнт Луис Блус" - "Минесота Уайлд"
12:00 Тенис (мъже): Мастърс, Рим, 1/4-финал
14:00 Тенис (мъже): Мастърс, Рим, 1/4-финал
16:00 Тенис (мъже): Мастърс, Рим, 1/4-финал
21:30 Тенис (мъже): Мастърс, Рим, 1/4-финал

b1b-box

11:30 Худ. гимнастика: държавно първенство
19:00 Хандбал (мъже): А група, финал, мач №2, "Шумен" - "Локомотив" (Горна Оряховица)

TV+ / Sport+

12:00 Тенис (жени): WTA 1000, Рим, 1/4-финал
15:30 Тенис (жени): WTA 1000, Рим, 1/4-финал
18:00 Тенис (жени): WTA 1000, Рим, 1/4-финал
20:00 Тенис (жени): WTA 1000, Рим, 1/4-финал

Евроспорт 1

12:30 Колоездене: Джиро д`Италия, VII етап

Макс спорт 3

15:05 Moto GP: ГП на Франция, втора тренировка
19:00 Лека атлетика: Диамантена лига, Доха

Ринг

16:20 Хокей на лед: СП във Финландия, САЩ - Латвия
20:20 Хокей на лед: СП във Финландия, Германия - Канада

Евроспорт 2

23:00 Голф: PGA тур, турнир "Байрън Нелсън", II ден

 

СЪБОТА, 14 май

Макс спорт 2

02:00 НХЛ: "Вашингтон Кепитълс" - "Флорида Пантърс"
10:50 Moto GP: ГП на Франция, трета тренировка
13:30 Moto GP: ГП на Франция, квалификация
19:00 Баскетбол: НБЛ, 1/2-финал, мач №2, "Балкан" - "Левски 2014"

Диема спорт

02:30 НБА: плейофи, мач №6, "Бостън Селтикс" - "Милуоки Бъкс"

Макс спорт 1

04:30 НХЛ: "Далас Старс" - "Калгари Флeймс"
15:30 Тенис (мъже): Мастърс, Рим, 1/2-финал
20:30 Тенис (мъже): Мастърс, Рим, 1/2-финал

Диема спорт 3

03:00 Бокс без ръкавици: бойна вечер в Омаха
21:00 Бокс: бойна вечер в Дубай

Ринг

12:20 Хокей на лед: СП във Финландия, Швеция - Австрия
16:20 Хокей на лед: СП във Финландия, Чехия - Великобритания
20:20 Хокей на лед: СП във Финландия, Словакия - Германия

b1b-box

12:45 Худ. гимнастика: държавно първенство
19:00 Кикбокс: Profight-19

TV+ / Sport+

13:00 Тенис (жени): WTA 1000, Рим, 1/2-финал
18:00 Тенис (жени): WTA 1000, Рим, 1/2-финал

Евроспорт 1

14:25 Колоездене: Джиро д`Италия, VIII етап
19:30 Конен спорт: Световен тур на шампионите, Мадрид

Евроспорт 2

15:50 Формула Е: Берлин
20:00 Голф: PGA тур, турнир "Байрън Нелсън", III ден

Нова спорт

22:00 Бокс: Boxxer

 

НЕДЕЛЯ, 15 май

Макс спорт 2

02:00 НХЛ: "Торонто Мейпъл Лийфс" - "Тампа Бей Лайтнинг"
05:00 ММА: UFC Fight Night, Ян Блахович - Александър Ракич
10:35 Moto GP: ГП на Франция, загрявка
12:00 Moto 3: ГП на Франция, състезание
13:20 Moto 2: ГП на Франция, състезание
15:00 Moto GP: ГП на Франция, състезание
16:30 Moto Е: ГП на Франция, състезание
19:00 Баскетбол: НБЛ, 1/2-финал, мач №2, "Рилски спортист" - "Спартак" (Плевен)

Макс спорт 1

05:00 НХЛ: "Едмънтън Ойлърс" - "Лос Анджелис Кингс"
12:00 Е-спортове: А1 Гейминг лийг
17:00 Тенис (мъже): Мастърс, Рим, финал
22:30 НАСКАР: Канзас сити

b1b-box

08:45 Худ. гимнастика: държавно първенство
15:00 Хандбал (жени): А група, финал, мач №2, "Бяла" - "Свиленград"
16:30 Хандбал (мъже): А група, плейоф за 3-то място, мач №2, "Пирин 64" - "Спартак" (Варна)

Евроспорт 1

12:25 Колоездене: Джиро д`Италия, IХ етап

Евроспорт 2

13:40 Колоездене: Обиколка на Унгария, V етап
15:50 Формула Е: Берлин
17:00 Мотокрос: СШ в Сардиния, MX2, второ състезание
18:00 Мотокрос: СШ в Сардиния, MXGP, второ състезание
20:00 Голф: PGA тур, турнир "Байрън Нелсън", IV ден

TV+ / Sport+

14:00 Тенис (жени): WTA 1000, Рим, финал

Диема спорт 3

18:00 Баскетбол: Серия А, плейофи, мач №1, "Олимпия" (Милано) - "Реджо Емилия"
22:30 НБА: плейофи, мач №7, "Бостън Селтикс" - "Милуоки Бъкс"

Ринг

20:20 Хокей на лед: СП във Финландия, Чехия - Швеция

Нова спорт

22:00 Баскетбол: Серия А, плейофи, мач №1, "Виртус" (Болоня) - "Пезаро"

 

ПОНЕДЕЛНИК, 16 май

Макс спорт 2

02:00 НХЛ: плейофи, мач №7, "Ню Йорк Рейнджърс" - "Питсбърг Пенгуинс"

Диема спорт 3

03:00 НБА: плейофи, мач №7, "Финикс Сънс" - "Далас Маверикс"
21:45 Баскетбол: Серия А, плейофи, мач №1, "Бреша" - "Сасари"

Макс спорт 1

04:30 НХЛ: плейофи, мач №7, "Далас Старс" - "Калгари Флeймс"
12:00 Тенис (мъже): ATP 250, Лион
14:00 Тенис (мъже): ATP 250, Лион
16:00 Тенис (мъже): ATP 250, Лион

Макс спорт 3

13:00 Тенис (мъже): ATP 250, Женева
15:00 Тенис (мъже): ATP 250, Женева
17:00 Тенис (мъже): ATP 250, Женева
19:00 Тенис (мъже): ATP 250, Женева
21:00 Тенис (мъже): ATP 250, Женева

Ринг

16:20 Хокей на лед: СП във Финландия, Словакия - Канада

 

ВТОРНИК, 17 май

Макс спорт 1

12:00 Тенис (мъже): ATP 250, Лион
14:00 Тенис (мъже): ATP 250, Лион
16:00 Тенис (мъже): ATP 250, Лион
18:30 Тенис (мъже): ATP 250, Лион

Макс спорт 3

13:00 Тенис (мъже): ATP 250, Женева
15:00 Тенис (мъже): ATP 250, Женева
19:00 Тенис (мъже): ATP 250, Женева
21:00 Тенис (мъже): ATP 250, Женева

Евроспорт 1

13:10 Колоездене: Джиро д`Италия, Х етап

Ринг

16:20 Хокей на лед: СП във Финландия, Чехия - Австрия
20:20 Хокей на лед: СП във Финландия, Швейцария - Казахстан

b1b-box

17:15 Волейбол (мъже): контрола, България - Испания

Макс спорт 2

19:00 Баскетбол: НБЛ, 1/2-финал, мач №3, "Левски 2014" - "Балкан"

Диема спорт 3

21:30 Баскетбол: Серия А, плейофи, мач №2, "Виртус" (Болоня) - "Пезаро"

 

СРЯДА, 18 май

Макс спорт 2

02:00 НХЛ: плейофи, "Флорида Пантърс" - "Тампа Бей Лайтнинг"
19:00 Баскетбол: НБЛ, 1/2-финал, мач №3, "Спартак" (Плевен) - "Рилски спортист"

Диема спорт 3

03:30 НБА: Източна конференция, финал, мач №1, "Маями Хийт" - "Бостън Селтикс"

Макс спорт 1

12:00 Тенис (мъже): ATP 250, Лион
14:00 Тенис (мъже): ATP 250, Лион
16:00 Тенис (мъже): ATP 250, Лион
19:00 Тенис (мъже): ATP 250, Лион

Макс спорт 3

13:00 Тенис (мъже): ATP 250, Женева
15:00 Тенис (мъже): ATP 250, Женева
17:00 Тенис (мъже): ATP 250, Женева
19:00 Тенис (мъже): ATP 250, Женева

Евроспорт 1

13:10 Колоездене: Джиро д`Италия, ХI етап

Ринг

16:20 Хокей на лед: СП във Финландия, Франция - Италия
20:20 Хокей на лед: СП във Финландия, Финландия - Швеция

b1b-box

17:15 Волейбол (мъже): контрола, България - Испания
19:35 Хандбал (мъже): Шампионска лига, 1/4-финал, реванш, "Олборг" - "Телеком Веспрем"
21:35 Хандбал (мъже): Шампионска лига, 1/4-финал, реванш, "Виве" (Киелце) - "Монпелие"

Диема спорт

21:30 Баскетбол: Серия А, плейофи, мач №2, "Бреша" - "Сасари"

 

ЧЕТВЪРТЪК, 19 май

Диема спорт 2

04:00 НБА: Западна конференция, финал, мач №1, "Голдън Стейт Уориърс" - "Далас Маверикс"

Макс спорт 1

04:30 НХЛ: плейофи, "Калгари Флeймс" - "Едмънтън Ойлърс"
12:00 Тенис (мъже): ATP 250, Лион, 1/4-финал
14:00 Тенис (мъже): ATP 250, Лион, 1/4-финал
16:00 Тенис (мъже): ATP 250, Лион, 1/4-финал
19:00 Баскетбол: Евролига, 1/2-финал, "Олимпиакос" - "Анадолу Ефес"
22:00 Баскетбол: Евролига, 1/2-финал, "Барселона" - "Реал" (Мадрид)

Sport+

12:00 Тенис (жени): WTA 250, Страсбург, 1/4-финал
14:00 Тенис (жени): WTA 250, Страсбург, 1/4-финал
16:00 Тенис (жени): WTA 250, Страсбург, 1/4-финал
18:00 Тенис (жени): WTA 250, Страсбург, 1/4-финал

Евроспорт 1

12:40 Колоездене: Джиро д`Италия, ХII етап

TV+

13:00 Тенис (жени): WTA 250, Рабат, 1/4-финал
15:00 Тенис (жени): WTA 250, Рабат, 1/4-финал

Макс спорт 3

14:30 Тенис (мъже): ATP 250, Женева, 1/4-финал
16:30 Тенис (мъже): ATP 250, Женева, 1/4-финал
19:00 Тенис (мъже): ATP 250, Женева, 1/4-финал
21:00 Тенис (мъже): ATP 250, Женева, 1/4-финал

Ринг

16:20 Хокей на лед: СП във Финландия, Великобритания - САЩ
20:20 Хокей на лед: СП във Финландия, Канада - Казахстан

b1b-box

17:30 Волейбол (младежи): квалификация за Евро `22 (до 22 г.), Франция - Унгария
19:35 Хандбал (мъже): Шампионска лига, 1/4-финал, реванш, "Барселона" - "Фленсбург-Хандевит"
21:35 Хандбал (мъже): Шампионска лига, 1/4-финал, реванш, "Кил" - "Пари Сен Жермен"

Макс спорт 2

21:00 Голф: PGA Чемпиъншип, I ден

Макс спорт 4

21:00 WRC: рали Португалия, SS1 Коимбра

 

Ключови думи:

спортна ТВ програма

Още

Спортът по телевизията - 2 юли

02.07.2022

781
Спортна ТВ седмица (1-7 юли)

01.07.2022

123
Спортна ТВ седмица (24-30 юни)

24.06.2022

215