Футболна ТВ седмица (18-24 септември)
Петък (18 септември)
Диема спорт
18:45 Ефбет лига: "Царско село" - "Ботев" (Вр)
21:00 Ефбет лига: "Монтана" - "Ботев" (Пд)
Евроспорт 2
21:30 Бундеслига: "Байерн" - "Шалке 04"
Нова спорт
21:45 Чемпиъншип: "Ковънтри" - "Куинс Парк Рейнджърс"
Ринг
22:00 Лига 1: "Олимпик" (Лион) - "Ним"
Макс спорт 4/Sport+
22:00 Ла Лига: "Хетафе" - "Осасуна"
Събота (19 септември)
Диема спорт
16:15 Втора лига: "Локомотив" (Сф) - "Литекс"
18:45 Ефбет лига: "Берое" - "Черно море"
21:00 Ефбет лига: "Левски" - "ЦСКА 1948"
Диема спорт 2
14:30 Премиър лийг: "Евертън" - "Уест Бромич Албиън"
17:00 Премиър лийг: "Лийдс" - "Фулъм"
19:30 Премиър лийг: "Манчестър Юн" - "Кристъл Палас"
22:00 Премиър лийг: "Арсенал" - "Уест Хем"
Нова спорт
14:30 Чемпиъншип: "Нотингам Форест" - "Кардиф"
17:00 Чемпиъншип: "Суонзи" - "Бирмингам"
Евроспорт 2
19:30 Бундеслига: "Борусия" (Дортмунд) - "Борусия" (Мьонхенгладбах)
Ринг
22:00 Лига 1: "Рен" - "Монако"
Макс спорт 2
21:00 Ередивизи: ПСВ "Айндховен" - "Емен"
Макс спорт 3
19:00 Серия А: "Фиорентина" - "Торино"
21:45 Серия А: "Верона" - "Рома"
Макс спорт 4
05:00 МЛС: "Сиатъл Саундърс" - ФК "Лос Анджелис"
Макс спорт 4/Sport+
17:00 Ла Лига: "Виляреал" - "Ейбар"
22:00 Ла Лига: "Селта" - "Валенсия"
Неделя (20 септември)
Диема спорт
17:45 Ефбет лига: "Етър" - "Локомотив" (Пд)
20:30 Ефбет лига: "ЦСКА-София" - "Лудогорец"
Диема спорт 2
14:00 Премиър лийг: "Саутхемптън" - "Тотнъм"
16:00 Премиър лийг: "Нюкасъл" - "Брайтън & Хоув Албиън"
18:30 Премиър лийг: "Челси" - "Ливърпул"
21:00 Премиър лийг: "Лестър" - "Бърнли"
Ринг
14:00 Лига 1: "Ница" - "Пари Сен Жермен"
18:00 Лига 1: "Нант" - "Сент Етиен"
22:00 Лига 1: "Олимпик" (Марсилия) - "Лил"
Евроспорт 2
16:30 Бундеслига: РБ (Лайпциг) - "Майнц 05"
19:30 Бундеслига: "Волфсбург" - "Байер"
Макс спорт 2
17:45 Ередивизи: "Аякс" - РКС "Валвайк"
Макс спорт 3
13:30 Серия А: "Парма" - "Наполи"
16:00 Серия А: "Дженоа" - "Кротоне"
19:00 Серия А: "Сасуоло" - "Каляри"
21:45 Серия А: "Ювентус" - "Сампдория"
Макс спорт 4
02:00 МЛС: "Атланта Юнайтед" - "Интер Маями"
Макс спорт 4/Sport+
17:00 Ла Лига: "Уеска" - "Кадис"
19:30 Ла Лига: "Гранада" - "Алавес"
22:00 Ла Лига: "Реал Сосиедад" - "Реал" (Мадрид)
Понеделник (21 септември)
Диема спорт
17:45 Втора лига: "Локомотив" (ГО) - "Пирин"
20:30 Ефбет лига: "Арда" - "Славия"
Диема спорт 2
20:00 Премиър лийг: "Астън Вила" - "Шефилд Юн"
22:15 Премиър лийг: "Уулвърхемптън" - "Манчестър С"
Макс спорт 3
21:45 Серия А: "Милан" - "Болоня"
Макс спорт 4/Sport+
22:00 Ла Лига: "Бетис" - "Валядолид"
Вторник (22 септември)
Диема спорт 2
20:00 Купа на лигата на Англия, III кръг: "Лейтън Ориент" - "Тотнъм"
22:15 Купа на лигата на Англия, III кръг: "Лутън" - "Манчестър Юнайтед"
Нова спорт
22:00 Купа на лигата на Англия: III кръг
Макс спорт 2
22:00 Шампионска лига, плейоф: "Краснодар" - ПАОК
Макс спорт 3
22:00 Шампионска лига, плейоф: "Славия" (Прага) - "Мидтиланд"
Сряда (23 септември)
bTV Action
22:00 Шампионска лига, плейоф: "Гент" - "Динамо" (Киев)
Ринг
22:00 Шампионска лига, плейоф: "Олимпиакос" - "Омония"
Диема спорт
21:45 Купа на лигата на Англия, III кръг: "Челси" - "Барнзли"
Диема спорт 2
21:45 Купа на лигата на Англия, III кръг: "Лестър" - "Арсенал"
Нова спорт
21:45 Купа на лигата на Англия, III кръг: "Флитууд Таун" - "Евертън"
Макс спорт 4
01:15 Копа Либертадорес: "Барселона" (Екв) - "Фламенго" (Браз)
03:30 Копа Либертадорес: "Депортиво Бинасионал" (Перу) - "Ривър Плейт" (Арж)
Четвъртък (24 септември)
bTV Action
22:00 Суперкупа на Европа: "Байерн" - "Севиля"
Диема спорт
20:00 Лига Европа, III квалификационен кръг: "ЦСКА-София" - Б36 (Фарьорски о-ви)
Диема спорт 2
21:45 Купа на лигата на Англия, III кръг: "Линкълн" - "Ливърпул"
Нова спорт
21:45 Купа на лигата на Англия, III кръг: "Манчестър Сити" - "Борнемут"
Макс спорт 3
02:00 МЛС: "Кълъмбъс Крю" - "Минесота Юнайтед"
Макс спорт 4
01:15 Копа Либертадорес: "Атлетико Паранаенсе" (Браз) - "Коло Коло" (Чили)
03:30 Копа Либертадорес: "Интернасионал" (Браз) - "Гремио" (Браз)
можете да направите дарение през PayPal