Quantcast
Футболна ТВ седмица (13-19 май) | СЕГА
facebook
twitter

Справочник

Футболна ТВ седмица (13-19 май)

391

Петък (13 май)

Диема спорт
17:30 Първа лига, I шестица: "ЦСКА 1948" - "Арда"
20:00 Първа лига, I шестица: "Берое" - "Локомотив" (Пд)

Нова спорт
21:45 Чемпиъншип, 1/2-финален плейоф-първи мач: "Лутън" - "Хъдърсфийлд"

Ринг
22:15 Примейра лига: "Пасош Ферейра" - "Бенфика"

 

Събота (14 май)

Диема спорт
15:45 Втора лига: "Добруджа" - "Миньор" (Пк)
18:30 Първа лига, I шестица: "Лудогорец" - "Черно море"
22:00 Франция, Лига 1: Комбинирано предаване

Макс спорт 3
16:00 Серия А: "Емполи" - "Салернитана"
19:00 Серия А: "Удинезе" - "Специя"
21:45 Серия А: "Рома" - "Венеция"

Диема спорт 2
16:30 Първа Бундеслига: "Байер" - "Фрайбург"
18:45 ФА Къп, финал: "Челси" - "Ливърпул"
22:00 Лига 1: "Рен" - "Олимпик" (Марсилия)

Диема спорт 3
16:30 Първа Бундеслига: "Арминия" - РБ (Лайпциг)

Нова спорт
16:30 Първа Бундеслига: "Унион" (Берлин) - "Бохум"
20:00 Суперлига на Гърция: "Арис" - АЕК

Макс спорт 4
19:30 Ла Лига: "Еспаньол" - "Валенсия"
22:00 Ла Лига: "Селта" - "Елче"

Ринг
20:00 Примейра лига: "Порто" - "Ещорил"
22:30 Примейра лига: "Спортинг" (Лисабон) - "Санта Клара"

 

Неделя (15 май)

Макс спорт 4
02:00 Мейджър Лийг Сокър: "Ню Йорк Сити" - "Кълъмбъс Крю"
15:30 Ередивизи: "Цволе" - ПСВ "Айндховен"
20:30 Ла Лига: Мултигол

Макс спорт 3
03:00 Мейджър Лийг Сокър: "Чикаго Файър" - "Синсинати"
15:30 Ередивизи: "Витес" - "Аякс"
19:00 Серия А: "Милан" - "Аталанта"
21:45 Серия А: "Каляри" - "Интер"

Ринг
13:30 Серия А: "Болоня" - "Сасуоло"
16:00 Серия А: "Наполи" - "Дженоа"

Диема спорт 2
14:00 Премиър лийг: "Тотнъм" - "Бърнли"
16:00 Премиър лийг: "Уест Хем" - "Манчестър Сити"
18:30 Премиър лийг: "Евертън" - "Брентфорд"

Нова спорт
14:00 Англия, Лига 2, плейоф, полуфинал-първи мач: "Суиндън" - "Порт Вейл"
17:00 Купа на България, финал: "ЦСКА-София" - "Левски"

Диема спорт 3
16:00 Премиър лийг: "Лийдс" - "Брайтън & Хоув Албиън"

Диема спорт
17:00 Купа на България, финал: "ЦСКА-София" - "Левски"
20:30 Втора лига: "Литекс" - "Етър"

Макс спорт 1
20:30 Ла Лига: "Хетафе" - "Барселона"

Макс спорт 2
20:30 Ла Лига: "Кадис" - "Реал" (Мадрид)

БНТ 3
21:00 Евро 2022 за девойки (до 17 г.), финал: Германия - Испания

 

Понеделник (16 май)

Диема спорт
17:30 Първа лига, II осмица: "Ботев" (Вр) - "Царско село"
20:00 Първа лига, II осмица: "Локомотив 1929" (Сф) - "Пирин"

БНТ 3
17:30 Евро 2022 за юноши (до 17 г.): Италия - Германия
20:00 Евро 2022 за юноши (до 17 г.): България - Нидерландия

Ринг
19:30 Серия А: "Сампдория" - "Фиорентина"
21:45 Серия А: "Ювентус" - "Лацио"

Нова спорт
21:45 Чемпиъншип, 1/2-финален плейоф-реванш: "Хъдърсфийлд" - "Лутън"

Макс спорт 2
22:00 Ла Лига 2: "Овиедо" - "Сарагоса"

Диема спорт 2
22:00 Премиър лийг: "Нюкасъл" - "Арсенал"

 

Вторник (17 май)

Диема спорт 3
20:00 Суперлига на Гърция: ПАОК - "Панатинайкос"

Нова спорт
20:00 Суперлига на Гърция: ПАС (Янина) - "Арис"

Диема спорт
21:45  Чемпиъншип, 1/2-финален плейоф-реванш: "Нотингам Форест" - "Шефилд Юнайтед"

Диема спорт 2
21:45 Премиър лийг: "Саутхемптън" - "Ливърпул"

 

Сряда (18 май)

Макс спорт 4
01:15 Копа Либертадорес: "Пенярол" - "Серо Портеньо"

Макс спорт 3
03:30 Копа Либертадорес: "Бока Хуниорс" - "Коринтианс"

Диема спорт 2
14:00 Купа на Азиатската футболна конфедерация: "Гокулам Керала" - "Мохун Баган"
21:45 Англия, Лига 2, плейоф, полуфинал-реванш:    "Нортхемптън" - "Мансфийлд"

Диема спорт
18:00 Купа на Азиатската футболна конфедерация: "Ал Рифа" - "Араби"

Нова спорт
20:00 Серия Б, 1/2-финален плейоф-първи мач: "Бреша" - "Монца"

Диема спорт 3
22:00 Купа на Азиатската футболна конфедерация: "Ал Ансар" - "Кувейт"

bTV Action и Макс спорт 3
22:00 Лига Европа, финал: "Рейнджърс" - "Айнтрахт"

 

Четвъртък (19 май)

Макс спорт 3
01:00 Копа Либертадорес: "Атлетико Паранаензе" - "Либертад"
03:30 Мейджър Лийг Сокър: "Хюстън Дайнамо" - "Сиатъл Саундърс"

Макс спорт 2
02:30 Мейджър Лийг Сокър: "Ню Йорк Ред Булс" - "Чикаго Файър"

Макс спорт 4
03:30 Копа Судамерикана: "Расинг Клуб" - "Мелгар"
19:45 Ередивизи: "Хееренвеен" - АЗ "Алкмаар"
22:00 Ередивизи: "Утрехт" - "Витес"

Диема спорт
18:00 Първа лига, I шестица: "ЦСКА-София" - "Ботев" (Пд)
20:15 Първа лига, I шестица: "Славия" - "Левски"

БНТ 3
20:00 Евро 2022 за юноши (до 17 г.): България - Франция

Нова спорт
21:45 Премиър лийг: "Евертън" - "Кристъл Палас"

Диема спорт 2
22:00 Премиър лийг: "Челси" - "Лестър"

Диема спорт 3
22:00 Премиър лийг: "Астън Вила" - "Бърнли"

Ключови думи:

футболна седмица

Още

Футболна ТВ седмица (1-7 юли)

01.07.2022

141
Футболна ТВ седмица (24-30 юни)

24.06.2022

186
Футболна ТВ седмица (17-23 юни)

17.06.2022

231