:: Добре дошъл CommonCrawl [Bot] (Бот)
Според Еврокомисията страната ни покрива три от четирите числови критерия
Комисарят похвали охраната на границата с Турция
Той все още не е открит, издирването му продължава
Обвинението твърди, че тя изготвяла документи и в ареста
Инцидентът е станал на входа на София. 12 са ранени, двама от тях са с по-тежки наранявания
Бившият кмет на Трън, ударил дете с джипа си - оправдан
СТАТИСТИКИ
Общо 381,669,430
Активни 1,580
Страници 95,385
За един ден 1,302,066
КОНСУЛТ
КОНСУЛТ
Ако има осиновени деца или деца от друг брак, те наследяват ли като всички останали деца? Какво става, ако има такива деца и съпруг?

О.В., София



Общо е правилото на чл. 5 от Закона за наследството (ЗН), според което децата на починалия наследяват по равни части. Изрично е определено и че като деца на наследодателя се смятат и осиновените от него. Пълноправни наследници обаче са не само осиновените, но и децата от различни бракове. ...
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД