×

Здравейте, по повод новата страница на в. "СЕГА" ви молим да прегледате информацията, която сте въвели за вашия потребителски профил. При стартирането на новия сайт ще бъдат прехвърлени единствено потребителите, които са потвърдили имейл адреса си. Ще виждате това съобщение, докато не потвърдите вашата информация. Имейлът, който сте използвали за създаването на този потребителски профил е:

(Ако полето е празно, значи нямате въведен имейл адрес и при прехвърлянето на новата страница ще изгубите акаунта си.)

Потвърди по-късно Потвърди СЕГА
:: Добре дошъл CommonCrawl [Bot] (Бот)
Кочинката няма да издържи, твърди Христо Иванов
За гостуващите фенове първенството е празник, но за местните бяха въведени строги ограничения
Президентът Игор Додон: Резолюцията цели да развали отношенията ни с Русия
Под полицейска блокада е районът между три села в областта
Той е имал ключова роля в срещата между Тръмп и Ким Чен-ун в Сингапур
Целта била да се избягват задръстванията
Наводнение в подлеза на СУ Св."Климент Охридски"
Общо 385,906,791
Активни 1,085
Страници 65,485

НАКРАТКО

"Монтана"

спечели 4-та поредна победа в Адриатическата баскетболна лига за жени - 79:74 над "Берое". Успехът е общо 9-и за "Монтана", който има и 4 загуби и остава лидер в класирането на регионалния турнир заедно с "Цинкарна" (Целйе, Слвн). В последния кръг съперник на "Монтана" ще е третият - "Будучност" (ЧГ). "Берое" пък е предпоследен заедно с "Трешневка" (Хър) с актив 3-10.

Националката

за "Фед къп" Петя Аршинкова ("Левски") стана шампион на България по тенис в зала за жени. Във финала на държавното лично първенство в столичната зала "София" тя надделя над Хюлия Велиева ("Про спорт") с 6:3, 6:7 (4), 6:3 след 3 ч. игра. Победителката получи 950 лв. от наградния фонд.

1/4-финал

достигна Джулия Терзийска на тенис турнира в Шарм ел Шейх (Ег, $15 000). Във II кръг българката победи с 6:3, 6:2 Юлия Хатоука (Блрс) и за място на 1/2-финалите ще спори с Нина Щадлер (Швейц).