:: Добре дошъл CommonCrawl [Bot] (Бот)
Тенисистът си осигури и на теория участие във финалите на АТР в Лондон
Оръжието е законно и е на бащата на едно от децата
Каталунци теглят масово пари от банките
СТАТИСТИКИ
Общо 352,692,836
Активни 1,180
Страници 147,107
За един ден 1,302,066

Програмата на кината

АРЕНА DELUXE BULGARIA MALL

Kingsman: Златният кръг 16:20 (без събота), 17:20 (събота), Lego Ninjago: Филмът 3D 12:30, 14:45, 17:00, My Little Pony: Филмът ПРЕМИЕРА 12:15, 14:30, 16:40, 18:50, Блейд Рънър 2049 3D 11:30, 14:45, 18:00, 19:30, 21:15, 22:45, Вездесъщият ПРЕМИЕРА 12:30, 15:00, 17:30, 20:00, 22:30, Всички мои мъже 13:15, 15:10 (събота), 15:30 (без съб.), 20:15 (без съб.), 22:30, Вълшебната флейта 18:00 (само събота), Довереникът на кралицата 21:00, Емоджи: Филмът 3D 11:15, 13:30, 15:40, 17:45, Линия на смъртта 17:40, 19:15, 21:30 (всички без събота), 20:15, 22:00 (събота), Снежния човек ПРЕМИЕРА Снежния човек 13:45, 19:45, 22:15

Гробницата на фараона 5D 11:20, 12:15, 13:10, 14:05, 15:00, 15:55, 16:50, 17:45, 18:40, 19:35, 20:30, 21:25, Дракула 5D 11:30, 12:25, 13:20, 14:15, 15:10, 16:05, 17:00, 17:55, 18:50, 19:45, 20:40, 21:35, Какво става с полюса? 5D 11:00, 11:45, 12:50, 13:35, 14:40, 15:25, 16:30, 17:15, 18:20, 19:05, 20:10, 20:55, Свърталище на духове 5D 12:05, 12:40, 13:55, 14:30, 15:45, 16:20, 17:35, 18:10, 19:25, 20:00, 21:15, 21:50



АРЕНА МЛАДОСТ

12 A - 14:15 (съб., нед.), 18:20, 20:20, Kingsman: Златният кръг 13:00 (съб. и нед.), 16:00, 19:15, 21:00, 22:15, Lego Ninjago: Филмът 3D 11:10, 13:20, 15:30, 16:30, 18:40, My Little Pony: Филмът ПРЕМИЕРА 12:10, 14:20, 16:30, 18:40, Бари Сийл: Наркотрафикантът 19:00, 21:30, Блейд Рънър 2049 3D 11:00 (съб. и нед.), 12:00, 15:15, 17:30, 18:30, 20:45, 21:45, Бодигард на убиеца 22:20, Вездесъщият ПРЕМИЕРА 11:10, 12:15, 13:40, 14:45, 16:10, 17:15, 18:45, 20:00, 21:15, 22:30, Всички мои мъже 17:45, 20:00, 22:10, Вълшебната флейта 16:00 (неделя), Довереникът на кралицата 15:00, 19:15, 21:30, Емоджи: Филмът 3D 13:00, 15:00, 17:00, Крадци на ядки 2: Луди по природа 3D 12:15 (съб. и нед.), 16:15, Късметът на Логан 20:45, Линия на смъртта 13:20 (съб. и нед.), 15:45, 18:00, 20:15, 22:40, Снежния човек ПРЕМИЕРА 12:00, 14:30, ТО 17:20, 20:10, 22:50, Шантаво семейство 3D 12:45 (съб. и нед.), 14:45 (съб. и нед.), 16:50

IMAX 13:00, 16:15, 19:30, 22:45



АРЕНА THE MALL

12 А - 12:15, 16:30, Kingsman: Златният кръг 14:15, 19:40, 22:30, Lego Ninjago: Филмът 3D 11:00, 13:10, 15:20, 17:30, My Little Pony: Филмът ПРЕМИЕРА събота 12:00, 14:10, 16:20, 18:30, петък, нед.-четв. 12:00, 14:10, 16:20, 18:30, Бари Сийл: Наркотрафикантът 21:45, Блейд Рънър 2049 3D 11:30, 13:00, 14:45, 16:15, 18:00, 19:30, 21:15, 22:45, Вездесъщият ПРЕМИЕРА 12:30, 15:00, 17:30, 18:45, 20:00, 21:30, 22:40, Всички мои мъже 20:10, 20:45, Вълшебната флейта 18:00 (съб.), Довереникът на кралицата 17:00, 19:20, Емоджи: Филмът 3D 11:45, 13:45, 16:00, 18:10, Линия на смъртта 12:30, 14:50, 17:15, 19:45, 22:15, Снежния човек ПРЕМИЕРА 11:45, 14:15, 16:45, 19:10, 22:00, ТО 22:10 (без събота), 21:50 (съб.), Шантаво семейство 3D 12:10, 14:30



АРЕНА ЗАПАД

12 А 12:00 (съб., нед.), 14:00 (съб., нед.), 18:10, 19:30, 21:30, Kingsman: Златният кръг 16:20, 19:10, 20:50, 22:00, Lego Ninjago: Филмът 3D 11:30 (съб., нед.), 12:20, 14:30, 16:40, 18:45, My Little Pony: Филмът ПРЕМИЕРА 11:45, 14:20, 16:30, 18:45, Американски убиец 21:00, Бари Сийл: Наркотрафикантът 20:10, 22:30, Блейд Рънър 2049 3D 11:00 (съб. и нед.), 12:00, 13:00, 15:15, 16:15, 17:30, 18:30, 19:30, 20:40, 21:45, 22:45, Вездесъщият ПРЕМИЕРА 11:15, 12:30, 13:45, 16:15, 17:30, 18:40, 20:00, 21:15, 22:30, Всички мои мъже 13:15 (съб., нед.), 15:30, 17:30, 19:45, 21:50, Вълшебната флейта 16:00 (неделя), Довереникът на кралицата 13:15 (съб.-нед.), 15:30, 20:45, Емоджи: Филмът 3D 12:00, 14:00, 16:10, 18:15, Крадци на ядки 2: Луди по природа 3D 16:00, Линия на смъртта 13:00 (съб., нед.), 15:20, 17:40, 22:20, Снежния човек ПРЕМИЕРА 11:50, 14:15, 16:45, 19:15, 21:45, ТО 18:00, 20:15, Шантаво семейство 3D 11:10 (съб., нед.), 13:10 (съб., нед.), 15:10, 17:15



СИНЕМА СИТИ

12 А 15:40, 19:10, Kingsman: Златният кръг 13:20, 16:10, 19:00, 21:50, Lego Ninjago: Филмът 13:50, 16:00, 18:40, My Little Pony: Филмът ПРЕМИЕРА 11:00 (съб., нед.), 13:10, 15:15, 17:20, 19:30, Аз, проклетникът 3 12:20 (съб. и нед.), Ана Каренина. Съдбата на Вронски CineLibri 21:00 (нед., четв.), Бари Сийл: Наркотрафикантът 12:00 (съб. и нед.), 21:30, Блейд Рънър 2049 3D 14:10, 17:30, 18:30, 20:40, 21:40, Братовчедката Рейчъл CineLibri 21:00 (петък), Бунтовник в ръжта CineLibri 21:00 (сряда), Вездесъщият ПРЕМИЕРА 11:40 (съб. и нед.), 12:30 (съб и нед.), 13:50, 15:00, 16:20, 17:30, 18:50, 20:00, 21:20, 22:30, Всички мои мъже 14:00, 16:10, 21:10, Вълшебната флейта 19:55 (съб.) и 19:00 (сряда), Довереникът на кралицата 14:30, 16:50, 19:20, Емоджи: Филмът 11:50 (съб. и нед.), 14:40, 16:40, 18:20, Изгубеният град Z CineLibri 21:00 (петък), Изгубеният град Z CineLibri 21:00 (съб.), Крадци на ядки 2: Луди по природа 11:30 (съб. и нед.), Линия на смъртта 13:30, 17:40, 19:50, 22:00, Ничия земя 19:00 (ср. и съб.), По действителен случай CineLibri 21:00 (пон.), Предчувствие за край CineLibri 21:00 (вторник), Слугинята CineLibri 21:00 (събота), Снежния човек ПРЕМИЕРА 12:10 (съб., нед.), 14:40 (съб., нед.), 17:10, 19:40, 22:15, ТО 14:20, 20:30, 21:45, Шантаво семейство 3D 11:20 (съб., нед.), 13:00, 17:00



СИНЕМА СИТИ IMAX

Блейд Рънър 2049 3D 13:00, 16:15, 19:30, 22:45



СИНЕМА СИТИ ПАРАДАЙЗ

12 А 13:30, 15:30, 17:30, 19:10, Kingsman: Златният кръг 13:15, 16:00, 19:00, 20:50, 21:50, Lego Ninjago: Филмът 12:20 (съб. и нед.), 14:30, 16:40, 18:45, My Little Pony: Филмът ПРЕМИЕРА 11:00 (съб. и нед.), 13:10, 15:15, 17:20, 19:30, Аз, проклетникът 3 12:10 (съб., нед.), Американски убиец 21:40, Ана Каренина. Съдбата на Вронски CineLibri 19:30 (сряда, неделя), 19:30, Бари Сийл: Наркотрафикантът 21:20, Блейд Рънър 2049 13:00, 16:10, 18:00, 19:20, 21:10, 22:30, Братовчедката Рейчъл CineLibri 19:30 (вторник), Бунтовник в ръжта CineLibri 19:30 (събота), Вездесъщият ПРЕМИЕРА 11:30 (съб. и нед.), 12:40, 14:00, 15:10, 16:30, 17:40, 19:00, 20:10, 21:30, 22:40, Всички мои мъже 15:45, 17:50, 20:00, 22:00, Героите на джунглата 13:00, Довереникът на кралицата 13:20, 18:50, 21:10, Емоджи: Филмът 11:20 (съб. и нед.), 13:40, 15:30, 17:20, Изгубеният град Z CineLibri 19:30 (събота), Крадци на ядки 2: Луди по природа 11:30 (съб. и нед.), 14:10, Линия на смъртта 15:00, 17:20, 19:40, 22:00, Ничия земя 19:00 (събота), По действителен случай CineLibri 19:30 (неделя, четвъртък), Предчувствие за край CineLibri 19:30 (петък), Слугинята CineLibri 19:30 (понеделник), Снежния човек ПРЕМИЕРА 12:20 (съб. и нед.), 14:50, 17:20, 19:50, 22:20, ТО 16:10, 22:10, Шантаво семейство 3D 11:50 (съб. и нед.), 14:00, 16:00

4DX Блейд Рънър 2049 12:00 (съб. и нед.), 15:20, 18:40, 21:50



ФИЛМОТЕЧНО КИНО ОДЕОН

CineLibri: късометражни филми - петък 18:15, сряда, 18:15, Ана Каренина. Съдбата на Вронски CineLibri - неделя 17:45, Братовчедката Рейчъл CineLibri - четв. 20:30, Бунтовник в ръжта CineLibri - неделя 20:30, Вездесъщият ПРЕМИЕРА - петък 15:45, събота15:15, неделя 13:15, понеделник 14:30, вторник 15:45, сряда 16:00, четвъртък 15:45, Вечерята CineLibri - петък 18:00, Диванът на Сталин - четв. 16:15, Дневна красавица CineLibri - събота 18:00, Доку-ментално: филми на Константин Костов от 60-те - пон. 16:45, Дона Флор и нейните двама съпрузи CineLibri - събота 15:45, Дюн на Ходоровски CineLibri - пон. 20:30, Една любов на Суан CineLibri - четв. 18:15, Завръщане в Монтаук CineLibri - петък 20:30, Златна възраст (среща с Франческа Романа Масаро) CineLibri - пон. 18:15, Изгубени в Париж - пон. 13:00, Изгубеният град Z CineLibri - събота 20:15, вторник 18:00, Измамените CineLibri - петък 18:30, сряда 21:15, Истанбул червен CineLibri - четв. 20:30, История на любовта CineLibri - неделя 17:30, Историята на прислужницата CineLibri - неделя 15:30, По действителен случай CineLibri - петък 20:15, неделя 20:15, Предчувствие за край CineLibri - четв. 18:15, Рай - събота 13:00, Светлина между два океана CineLibri - събота 17:30, Слугинята CineLibri - събота 20:15, Сляпата Вайша 3D CineLibri - пон. 18:00,четв. 18:00, Търговският пътник - петък 13:30, Фортуната CineLibri - вторник 20:45, Хан Аспарух - вторник 13:30, сряда 13:45, четвъртък 13:30, Хомо фабер (среща с режисьора Фолкер Шльондорф) CineLibri - сряда 18:30



ДОМ НА КИНОТО

Белгийският крал (с пояснителен говор за незрящи) - неделя 12:15, Блейд Рънър 2049 3D - вторник 20:00, Вездесъщият ПРЕМИЕРА - петък 20:35, четв. 21:00 Всяка стена е врата (среща с Елица Георгиева) CineLibri - четвъртък 19:30, Другата страна на надеждата - пон. 16:00, Животът ми като Тиквичка - неделя 11:00, Завръщане в Монтаук CineLibri - събота 19:00, Зад волана - събота 13:05, Изгубени в Париж - пон. 15:45, Изгубеният град Z CineLibri - сряда 20:00, Изкуството е оръжие (среща с режисьорката Андреа Саймън) CineLibri - вторник 18:00, Истанбул червен CineLibri - четв. 19:00, Каръци - петък 22:45, Лъвкрафт - събота 19:30, Любимата формула на професора CineLibri - петък 18:30, Мед - събота 17:00, Най-добри неприятелки (среща с Дориана Леондеф) CineLibri - неделя 19:00, Най-щастливият ден в живота на Оли Маки - пон. 18:00, Огън в морето - неделя 14:00, Пеле: Раждането на една легенда - събота11:05, неделя 16:30, Перфектни непознати - пон. 18:00, По действителен случай CineLibri - събота 21:00, Пощальонът - събота 15:05, пон. 17:30, Преводачката на черно-бели филми - четв. 18:00, Прекрасните дни в Аранхуез - четв. 16:00, Рай - петък 16:00,вторник 15:30, сряда 14:05, Рефлекс за живот - сряда 18:30, Слугинята CineLibri - неделя 18:00, Снежният човек ПРЕМИЕРА - вторник 18:00, Тони Ердман - неделя 16:00, Тонио CineLibri - петък 18:30, Тъмната кула - събота 21:05, Човек на име Уве - неделя 21:00, Ще бягаш ли с мен? (среща с Давид Гросман) CineLibri - пон. 19:30
283
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД