×

Здравейте, по повод новата страница на в. "СЕГА" ви молим да прегледате информацията, която сте въвели за вашия потребителски профил. При стартирането на новия сайт ще бъдат прехвърлени единствено потребителите, които са потвърдили имейл адреса си. Ще виждате това съобщение, докато не потвърдите вашата информация. Имейлът, който сте използвали за създаването на този потребителски профил е:

(Ако полето е празно, значи нямате въведен имейл адрес и при прехвърлянето на новата страница ще изгубите акаунта си.)


Потвърди по-късно Потвърди СЕГА
:: Добре дошъл CommonCrawl [Bot] (Бот)
Наводнение в подлеза на СУ Св."Климент Охридски"
СТАТИСТИКИ
Общо 385,464,242
Активни 1,367
Страници 35,362
За един ден 1,302,066

СТАТИСТИКА

СВЕТОВНИ КВАЛИФИКАЦИИ

ЗОНА "ЕВРОПА"

Гр. В: Фарьорски о-ви - Латвия 0:0, Андора - Португалия 0:2 (Роналдо 63, Силва 86), Швейцария - Унгария 5:2 (Г. Джака 18, Фрай 20, Цубер 43, 49, Лихтщайнер 83; Гузмич 59, Уграй 89).

Класиране
ПРЗ ГРТ
1. Швейцария90023:527
2. Португалия80130:424
3. Унгария31513:1410
4. Фарьорски о-ви2344:159
5. Латвия1173:184
6. Андора1172:194

В последния кръг - утре (10 октомври), 21,45 ч.: Унгария - Фарьорски о-ви, Латвия - Андора, Португалия - Швейцария (по "Диема Спорт 2").

Гр. D: Грузия - Уелс 0:1 (Лоурънс 49), Австрия - Сърбия 3:2 (Бургщалер 25, Арнаутович 76, Шауб 89; Миливоевич 11, Матич 83), Ирландия - Молдова 2:0 (Мърфи 2, 19).

Класиране
ПРЗ ГРТ
1. Сърбия53119:1018
2. Уелс45013:517
3. Ирландия44111:616
4. Австрия33313:1212
5. Грузия0548:135
6. Молдова0274:222

В последния кръг - днес (9 октомври), 21,45 ч.: Молдова - Австрия, Сърбия - Грузия, Уелс - Ирландия (по "Диема Спорт 2").

Гр. G: Италия - Македония 1:1 (Киелини 40; Трайковски 77), Лихтенщайн - Израел 0:1 (Тиби 22), Испания - Албания 3:0 (Родриго 16, Иско 24, Тиаго 27).

Класиране
ПРЗ ГРТ
1. Испания81035:325
2. Италия62120:820
3. Албания41410:1213
4. Израел40510:1412
5. Македония22511:158
6. Лихтенщайн0091:350

В последния кръг - днес (9 октомври), 21,45 ч.: Албания - Италия, Израел - Испания, Македония - Лихтенщайн.

Гр. Н: Гибралтар - Естония 0:6 (Луц 10, Шейт 30, Зеньов 38, Там 52, 65, 77), Босна и Херцеговина - Белгия 3:4 (Медунянин 30, Вишча 39, Джумич 82; Мюние 4, Батшуай 59, Вертонген 68, Караско 83), Кипър - Гърция 1:2 (Сотириу 18; Митроглу 25, Циолис 26).

Класиране
ПРЗ ГРТ
1. Белгия81039:625
2. Гърция44113:616
3. Босна и Херцеговина42322:1214
4. Естония32412:1711
5. Кипър3159:1410
6. Гибралтар0093:430

В последния кръг - утре (10 октомври), 21,45 ч.: Белгия - Кипър, Естония - Босна и Херцеговина, Гърция - Гибралтар.

Гр. I: Хърватия - Финландия 1:1 (Манджукич 57; Соири 90); Косово - Украйна 0:2 (Пакарада 60-авт, Ярмоленко 88), Турция - Исландия 0:3 (Гудмундсон 32, Бярнасон 39, Арнасон 50).

Класиране
ПРЗ ГРТ
1. Исландия61214:719
2. Хърватия52213:417
3. Украйна52213:717
4. Турция42312:1114
5. Финландия2257:118
6. Косово0183:221

В последния кръг - днес (9 октомври), 21,45 ч.: Финландия - Турция, Исландия - Косово, Украйна - Хърватия (по "Диема Спорт").

ЗОНА КОНКАКАФ*

САЩ - Панама 4:0 (Пулишич 8, Алтидор 19, 43-д, Ууд 63), Мексико - Тринидад и Тобаго 3:1 (Лосано 78, Ернандес 88, Ерера 90; Уинчестър 66), Коста Рика - Хондурас 1:1 (Уастън 90; Ернандес 66).

Класиране
ПРЗ ГРТ
1. Мексико63014:421
2. Коста Рика44113:616
3. САЩ33316:1112
4. Панама2437:910
5. Хондурас24310:1710
6. Тринидад и Тобаго1085:183

В последния кръг - утре (10 октомври): Хондурас - Мексико, Панама - Коста Рика, Тринидад и Тобаго - САЩ.

*Заб. Първите три отбора в крайното класиране печелят директна квота за Мондиал `18, а четвъртият играе бараж срещу отбор от зона "Азия" (Австралия или Сирия).

ЗОНА "АФРИКА"**

Гр. А: Гвинея - Тунис 1:4 (Кейта 35; Мсакни 45, 74, 90, Бен Амор 83), Либия - ДР Конго 1:2 (Елмусрати 69; Бакамбу 50, Мубеле 75). Води Тунис (13 т.), пред ДР Конго (10 т.), Гвинея (3 т.) и Либия (3 т.). Последни мачове (6 ноември): Тунис - Либия, ДР Конго - Гвинея;
Гр. В: Нигерия - Замбия 1:0 (Айоби 73), Камерун - Алжир 2:0 (Н'Джийе 25, Пангоп 88). Води Нигерия (13 т.), пред Замбия (7 т.), Камерун (6 т.) и Алжир (1 т.). Последни мачове (6 ноември): Замбия - Камерун, Алжир - Нигерия;
Гр. С: Мали - Кот д'Ивоар 0:0, Мароко - Габон 3:0 (Бутаиб 38, 56, 72). Води Мароко (9 т.), пред Кот д'Ивоар (8 т.), Габон (5 т.) и Мали (3 т.). Последни мачове (6 ноември): Кот д'Ивоар - Мароко, Габон - Мали;
Гр. D: РЮА - Буркина Фасо 3:1 (Тау 1, Зване 33, Вилакази 45; А. Траоре 87), Кабо Верде - Сенегал 0:2 (Сако 81, Н'Дойе 90). Води Сенегал (8 т.), пред Буркина Фасо (6 т.), Кабо Верде (6 т.) и РЮА (4 т.). Оставащи мачове - 6 ноември: Буркина Фасо - Кабо Верде; 10 ноември: РЮА - Сенегал; 14 ноември: Сенегал - РЮА.
Гр. Е: Уганда - Гана 0:0, Египет - Конго снощи. Води Египет (9 т.), пред Уганда (8 т.), Гана (6 т.) и Конго (1 т.). Последни мачове (6 ноември): Конго - Уганда, Гана - Египет.

**Заб. Победителите във всяка група се класират за Мондиал `18.
445
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД