:: Добре дошъл CommonCrawl [Bot] (Бот)
Германка е първата съперничка на Пиронкова
Смята се, че това може обаче да затрудни неговата екстрадиция от САЩ
При това става дума само за последните 2 години
Президентът на САЩ просто следвал схемата за подреждане за снимка, според Белия дом
СТАТИСТИКИ
Общо 332,457,597
Активни 1,227
Страници 95,515
За един ден 1,302,066

Футболна седмица

Събота

Диема спорт

17.30 Плейоф: "Верея" - "Пирин"

20.00 "Лудогорец" - "ЦСКА-София"

Диема спорт 2

17.00 Англия, Лига 1, плейоф: "Брадфорд" - "Милуол"

22.00 "Пари Сен Жермен" - "Каен"

Нова спорт

22.00 "Тулуза" - "Дижон"

РИНГ.БГ

19.00 "Киево" - "Рома"

21.45 "Наполи" - "Фиорентина"

Евроспорт

08.00 Световно първенство за младежи (до 20 г.): Германия - Венецуела

10.30 Световно първенство за младежи (до 20 г.): Англия - Аржентина

Евроспорт 2

16.30 "Байерн" - "Фрайбург"

23.00 Мейджър лийг сокър: "Ди Си Юнайтед" - "Чикаго Файър"

Sport+

22.00 Бразилия: "Сантос" - "Коритиба"

01.00 Бразилия: "Чапекоензе" - "Палмейрас"



Неделя

Диема спорт 2

17.30 "Дунав" - "Левски"

20.00 "Локомотив" (Пд) - "Черно море"

Диема спорт

17.00 "Ливърпул" - "Мидълзбро"

Нова спорт

17.00 "Уотфорд" - "Манчестър С"

Диема

17.00 "Арсенал" - "Евертън"

РИНГ.БГ

16.00 "Ювентус" - "Кротоне"

21.45 "Лацио" - "Интер"

Евроспорт

08.00 Световно първенство за младежи (до 20 г.): Замбия - Португалия

21.30 Мейджър лийг сокър: "Ню Инглънд Революшън" - "Кълъмбъс Крю"

Евроспорт 2

14.00 Световно първенство за младежи (до 20 г.): Италия - Уругвай

16.30 "Щутгарт" - "Вюрцбург"

23.55 Мейджър лийг сокър: "Минесота Юнайтед" - "ЛА Галакси"

F+

17.45 "Атлетико" (Мадрид) - "Атлетик" (Билбао)

21.00 "Малага" - "Реал" (Мадрид)

01.00 Бразилия: "Спорт Ресифе" - "Крузейро"

Sport+

21.00 "Барселона" - "Ейбар"





Понеделник

Диема

17.30 Плейоф: "Нефтохимик Бургас" - "Монтана"

Диема спорт

20.00 Плейоф: "Славия" - "Локомотив" (Горна Оряховица)

Евроспорт 2

11.00 Световно първенство за младежи (до 20 г.): Франция - Хондурас

14.00 Световно първенство за младежи (до 20 г.): Виетнам - Нова Зеландия





Вторник

Евроспорт

11.00 Световно първенство за младежи (до 20 г.): Англия - Гвинея

Евроспорт 2

14.00 Световно първенство за младежи (до 20 г.): Германия - Мексико



Сряда

БНТ1

21.45 Лига Европа, финал: "Аякс" - "Манчестър Юн"

Евроспорт

11.00 Световно първенство за младежи (до 20 г.): Италия - Южна Африка

Евроспорт 2

14.00 Световно първенство за младежи (до 20 г.): Португалия - Коста Рика



Четвъртък

Евроспорт

11.00 Световно първенство за младежи (до 20 г.): Франция - Виетнам

Евроспорт 2

21.15 Германия: Плейоф за оставане в Първа Бундеслига



Петък

Диема спорт

20.00 Първа лига: Плейоф

Евроспорт

11.00 Световно първенство за младежи (до 20 г.): Германия - Вануату

Евроспорт 2

14.00 Световно първенство за младежи (до 20 г.): Англия - Република Корея

21.20 Германия: Плейоф за оставане във Втора Бундеслига

594
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД