:: Добре дошъл CommonCrawl [Bot] (Бот)
ЛНР възстанови подаването на ток с помощта на Русия и ДНР
Причината била разследване за изграждане на магистрала "Марица", образувано по сигнал на ОЛАФ
Заплашват го до 10 години затвор
Трябва ли да се премахне двойното гражданство?
Да
Не
Нямам мнение
Резултати
СТАТИСТИКИ
Общо 327,843,359
Активни 1,431
Страници 150,209
За един ден 1,302,066

ПРОГРАМА НА КИНАТА

АРЕНА THE MALL

Power Rangers - 15:30 (събота), 16:15 (без събота), Бебе Бос 3D 11:00, 12:20, 13:15, 14:30, 15:20, 16:40, 17:30, 19:40, 21:45, Бързи и яростни 8 11:30, 12:00, 12:45, 14:20, 15:00, 15:45, 17:10, 17:50, 18:40, 19:15, 20:45, 21:30, 22:00, 22:45, Дух в броня 3D 13:00, 15:30, 17:45, 20:15, 22:30, Конг: Островът на черепа 3D 15:50, 22:20, Крал Артур: Легенда за меча 3D ПРЕДПРЕМИЕРА 20:00 (само четв.), Красавицата и Звяра 3D дублиран: 11:20, 14:10, 16:45; с английско аудио: 19:20, 22:10, "Обир със стил" 13:20, 18:15, 20:30, 22:45, "Признак на живот" 19:00 (пон.), 21:40, Секс академия: Мъже ПРЕМИЕРА 19:00 (без съб.), 20:30 (събота), Смърфовете: Забравеното селце 2D 11:15, 13:30; 3D: 12:00, 14:00, 16:00, 18:00, 20:10, Спящата красавица 18:00 (събота)



АРЕНА DELUXE BULGARIA MALL

Power Rangers 14:30, 17:15 (без събота), Бебе Бос 3D 11:45, 14:00, 16:10, 18:15, 20:45, Бързи и яростни 8 11:30, 12:50, 14:20, 15:40, 17:10, 18:30, 19:15, 21:30, 22:10, 22:45, Гробницата на фараона 5D 11:20, 12:15, 13:10, 14:05, 15:00, 15:55, 16:50, 17:45, 18:40, 19:35, 20:30, 21:25, Дракула 5D 11:30, 12:25, 13:20, 14:15, 15:10, 16:05, 17:00, 17:55, 18:50, 19:45, 20:40, 21:35, Дух в броня 3D 15:30, 17:45, 20:15, 22:30, Какво става с полюса? 5D 11:00, 11:45, 13:35, 14:40, 15:25, 16:30, 17:15, 18:20, 19:05, 20:10, 20:55, Крал Артур: Легенда за меча 3D ПРЕДПРЕМИЕРА 20:45 (само четв.), Красавицата и Звяра 3D; дублиран 11:00, 13:40, 16:30, 19:30; с английско аудио: 22:15, Обир със стил 19:45 (без събота), 22:00, Свърталище на духове 5D 12:05, 12:40, 13:55, 14:30, 15:45, 16:20, 17:35, 18:10, 19:25, 20:00, 21:15, 21:50, Смърфовете: Забравеното селце 3D 11:15, 12:00, 12:40, 13:20, 14:45, 17:00, Спящата красавица 18:00 (само събота)



АРЕНА МЛАДОСТ

478 13:40 (събота и неделя), 15:45, 17:40, CHiPs: Магистрални ченгета 21:00, Power Rangers 16:45, 19:15, Бебе Бос 3D 11:00, 12:10, 13:10, 14:15, 15:20, 16:20, 17:30, 18:30, 19:40, 20:40, 21:45, Бързи и яростни 8 12:00, 12:45, 15:00, 15:40, 16:30, 18:00, 18:40, 19:15, 20:45, 21:30, 22:00, Дух в броня 3D 11:40 (съб.-нед.), 13:40 (съб.-нед.), 15:20, 16:30, 18:45, 19:50, 21:00, 22:10, Името на страха ПРЕМИЕРА 14:30, 20:00, 22:20, Конг: Островът на черепа 3D 14:00 (съб.-нед.)16:45, 19:20, 21:45, Крал Артур: Легенда за меча 3D ПРЕДПРЕМИЕРА 20:30 (само четвъртък), Красавицата и Звяра 3D; дублиран: 12:45 (съб.-нед.), 13:50 (само четв.), 15:30, 18:15, 21:15; с английско аудио: 22:15, Обир със стил 13:15 (съб.-нед.), 16:00, 18:20, 20:30, 22:45, Признак на живот 21:50, Секс академия: Мъже ПРЕМИЕРА 18:00, 20:10, 22:30, Смърфовете: Забравеното селце 3D 11:30 (съб.-нед.), 12:30, 13:45, 14:40, 15:45, 16:45, 17:50, 19:00, Спящата красавица 16:00 (неделя)



АРЕНА МЛАДОСТ IMAX

Бързи и яростни 8 11:30, 14:20, 17:10, 22:45



СИНЕМА СИТИ

478 15:10, Lego филмът: Батман 11:10 (съб.-нед.), Power Rangers 13:00, Бебе Бос 11:00 (съб., нед.), 12:00 (съб., нед.),

13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00, 20:10, 21:00, Бързи и яростни 8 11:00 (съб., нед.), 12:20 (съб., нед.), 13:00, 13:45, 15:00, 15:45, 16:30, 17:45, 18:30, 19:15, 20:30, 21:15, 22:00, Дух в броня 3D 15:30, 17:40, 19:50, 22:00, Загиващ ум 13:40 (четв.), Името на страха ПРЕМИЕРА 15:20, 17:20, 20:20, 22:30, Конг: Островът на черепа 3D 16:50, 21:50, Крал Артур: Легенда за меча 3D ПРЕДПРЕМИЕРА 19:10 (четвъртък), Красавицата и Звяра 2D: 13:00, 15:40, 18:15, 20:50 (дублиран); 3D: 11:45, 14:15 (дублиран); 21:30 (с английско аудио), Логан: Върколакът 22:10, Ексклузивно МЕТ: Евгений Онегин 19:55 (събота), 19:00 (сряда), Обир със стил 13:20, 19:20, 21:20, Признак на живот 22:00 (четв.), Рок Дог 3D 11:15 (съб. и нед.), Секс академия: Мъже ПРЕМИЕРА 13:00, 17:10, 19:30, 21:40, Смърфовете: Забравеното селце 11:30 (съб. и нед.), 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:20, 19:40



СИНЕМА СИТИ IMAX

Бързи и яростни 8 11:15 (съб., нед.), 14:30, 17:15, 20:00, 22:45



СИНЕМА СИТИ ПАРАДАЙЗ

109 часа 20:00 (вт), 478 19:15, CHiPs: Магистрални ченгета 22:20 (четв.), Lego филмът: Батман 12:50, Power Rangers 14:40, 21:10, Бебе Бос 2D: 11:00 (съб. и нед.), 13:00, 15:00, 17:00, 19:10, 21:10; 3D: 11:50, 14:00, 16:00, 17:50, 20:00, Бързи и яростни 8 2D 4DX: 12:00, 14:45, 17:30, 20:15, 23:00, 11:30 (съб.-нед.), 12:00, 12:20, 13:15, 14:10, 14:45, 15:10, 16:00, 17:00, 17:30, 18:00, 18:45, 19:45, 20:15, 20:45, 21:30, 22:30, 23:00, Дух в броня 3D 15:15, 17:40, 20:10, 22:20, Името на страха ПРЕМИЕРА 13:00, 17:10, 20:30, 22:40, Конг: Островът на черепа 3D 13:20, 21:20, Крал Артур: Легенда за меча 3D ПРЕДПРЕМИЕРА 19:20 (четвъртък), Красавицата и Звяра 2D: 11:20 (съб., нед.,), 12:40 (съб., нед.), 13:00, 15:20, 18:20, 21:00 (дублиран); 3D: 14:10, 16:45; 19:20, 22:00 (с английско аудио), Обир със стил 15:40, 17:50, 19:50, 21:50, Признак на живот 22:00, Рок Дог 3D 11:10 (съб., нед.), Секс академия: Мъже ПРЕМИЕРА 12:10 (съб., нед.), 15:00, 17:15, 19:30, 21:50, Смърфовете: Забравеното селце 11:30 (съб., нед.), 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:20, 18:30, 19:30



ДОМ НА КИНОТО

Future Shorts Пролет - вторник 20:30, La La Land - неделя 14:00, София филм фест за учащи - вторник 18:00, TIME is Love.10 - понеделник 22:00, Аз, Даниел Блейк ПРЕМИЕРА - петък 20:30, неделя 16:30, пон. 20:15, сряда 17:00,четв. 15:00, Баня (Седмица на китайското кино) - петък 18:30, Белгийският крал - вторник 16:15, четв. 17:00, Влак към дома (Седмица на китайското кино) - понеделник 18:30, Воевода - петък 16:00, Голямата риба и Дивата ябълка (Седмица на китайското кино) - събота 16:30, Жълта земя (Седмица на китайското кино) - неделя 18:30, Кралят на маските (Седмица на китайското кино) - събота 18:30, Лъвкрафт (театър) - събота 19:30, Никой - четв. 21:05, Пеещите обувки София филм фест за учащи - пон. 18:00, Перфектни непознати ПРЕМИЕРА - сряда 15:00, четв. 19:15, Посетители - сряда 21:00, Потъването на Созопол - сряда 19:00, Пощальонът - неделя 20:15, Правилата на ергенския живот - вторник 22:05, Семейни реликви (София филм фест за учащи) - петък 18:30, Слава (София филм фест за учащи) - понеделник 18:30, Смърфовете: Забравеното селце - съб. и нед. 11:30, Солта на земята - събота 20:35, Тони Ердман - 15:30



ФИЛМОТЕЧНО КИНО ОДЕОН

Аз, Даниел Блейк ПРЕМИЕРА днес 17:00, утре 21:00, неделя 13:30, вторник 16:30, четвъртък 17:00, Аз, Клод Моне (Master of Art) неделя 19:30

Алберто Джакомети, нов образ на човека (Master of Art) - неделя 21:00, Арво Пярт: Робърт Уилсън - Изгубеният рай (Master of Art) - събота 16:15, Арт животът на Дейвид Линч (Master of Art) - неделя 19:15, Белег за човещина - вторник 13:30, Бодзето (Master of Art) събота 18:30, Бродски не е поет (Master of Art) - неделя 17:30, Вечни времена - петък 13:00, Да намериш Бабел (Master of Art) - събота 19:15, Един сезон в центъра на Робърт Уилсън Воденицата (Master of Art) - събота 18:00, Елис (Master of Art) - неделя 17:30, За къде пътувате - четвъртък 13:15, Звезди в косите, сълзи в очите - понеделник 13:30, Иржи Менцел: Да се прави комедия не е никак забавно (Master of Art) - понеделник 20:45, Иск: издирване на откраднати през Втората световна война произведения на изкуството (Master of Art) - петък 19:00, История на страха в търсене на изгубената любов - понеделник 17:30, Казвам се Флеминг, Ян Флеминг (Master of Art) - четвъртък 20:30, Кен Дюи - това е тест (Master of Art) - сряда 19:00, Ленърд Бърнстейн - по-голям от живота (Master of Art) - вторник 19:30, Майстор на сцената - четвъртък 15:45, Музиката на непознатите: Йо-Йо Ма и ансамбъл Силк Роуд (Master of Art) - неделя 17:30, Никой - днес 15:00, утре 14:15, вторник 14:30, сряда 21:00, четвъртък 15:00, От Кремона до Кремона (Master of Art) четвъртък 19:00, Перфектни непознати ПРЕМИЕРА утре 12:15, неделя 15:30, понеделник 15:30, вторник 20:45, сряда 15:30, Песен за изгнанието (Master of Art) - вторник 18:30, Пикасо, раждането на една икона (Master of Art) днес 21:00, Реймон Русел: Денят на славата (Master of Art) - днес 19:00, С като Станли (Master of Art) - неделя 21:00, Само ти, сърце - сряда 13:15, Световете на Филип К. Дик (Master of Art) - четвъртък 20:30, Часът на Ной (Master of Art) сряда 17:30, The Karamazoffs (разходка през годините в Сохо) (Master of Art) - понеделник 19:00



308
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД