Запалянкото желае лично да се извини на полицаите, които рани с бомбичка, съобщи адвокатът му
Той ще подпише указ, съдържащ план за икономическото развитие на Русия за следващите 6 години за 10 трлн. рубли
Иво Мирчев получил заплахи, след като им отправил забележка, че с две лимузини са заели пет места
Задържан е 25-годишният Алек Минасян, мотивът все още не е ясен. Районът е населен с много българи
Активни 2,169
Страници 45,494

Португалец си тръгна от "Монтана" с червен картон

Камара
Португалският нападател Камара изигра едва 5 минути в контролата срещу "Ксанти" (Гър), която трябваше да реши неговото бъдеще, както и това на сънародника му Рикардо. Таранът влезе резерва и малко след това си изкара червен картон заради удар срещу играч на съперника. Това се оказа достатъчно за треньора Стевица Кузмановски, който отпрати Камара. Заедно с него си тръгва и защитникът Рикардо, който също не успя да убеди специалиста в качествата си.

"Монтана" успя да стигне до успех с 2:1 срещу гръцкия си съперник, като и двата гола вкара игралият за българския национален отбор бразилец Маркиньос. Бившият халф на ЦСКА и "Локомотив" (Сф) бе точен преди почивката от дузпа, но през втората част съперникът изравни. В последните секунди на мача Маркиньос се разписа за втори път. В първия мач от първенството "Монтана" гостува на "Левски".