:: Добре дошъл CommonCrawl [Bot] (Бот)
Бившият кмет на Трън, ударил дете с джипа си - оправдан
СТАТИСТИКИ
Общо 382,019,793
Активни 196
Страници 12,222
За един ден 1,302,066

Седмична програма на столичните кина


Киномания 2013
днес: кино Люмиер: 18:15 Шофьор на такси, 20:30 Разярения бик, Евро синема: 19:00, Валенса: Човек на надеждата, утре: Евро синема: 19:00 Филомена, неделя: кино Люмиер: 17:30 Ню Йорк, Ню Йорк, 20:30 Кралят на комедията, Евро синема: 19:00 Шпионин


Синема сити Парадайз
Аз, проклетникът 2, 11:50 (утре и неделя), Самолети, 11:40 (утре и неделя), Смърфовете 2, 11:10 (утре и неделя), Облачно, с кюфтета 2: Отмъщението на огризките, 11:20 (утре и неделя), 13:20, Гравитация, 19:20, Невъзможно бягство, 14:00, 21:15, Тор: Светът на мрака, 12:00 (утре и неделя), 14:15, 16:30, 18:50, 21:10, Капитан Филипс, 18:45, 21:20, Надиграването, 13:00, 17:45, Игрите на глада: Възпламеняване, 3D: 12:10 (утре и неделя), 13:20, 15:00, 16:10, 17:50, 19:00, 20:40, 21:50, 4DX: 11:30 (утре и неделя), 14:20, 17:10, 20:00, 22:50, Съветникът, 15:20, 18:40, 19:50, 21:00, 22:10, Кумба, 11:30 (утре и неделя),, 13:30, 15:30, 17:20, Свободни птици, 12:40, 14:40, 16:40, Играта на Ендър, 16:30, Замръзналото кралство, 3D: 11:00 (утре и неделя), 13:10, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50, 2D: 12:00 (утре и неделя), 14:10, 16:20, 18:30, 20:50, Кой е баща ни?, 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30, Син жасмин, 13:40, 15:40, 17:40, 19:40, 21:40, Последният пенсионерски запой, 11:50 (утре и неделя), 14:00, 16:10, 18:20, 20:30, 22:40, Коварен капан: част 2, 15:30, 17:40, 20:10, 22:20,

Синема сити
Смърфовете 2, 11:40 (утре и неделя), 12:40 (утре и неделя), 14:40, Гравитация 21:20, Невъзможно бягство, 21:00, Тор: Светът на мрака, 12:30 (утре и неделя), 14:45, 17:00, 19:20, 21:40, Капитан Филипс, 13:40, Надиграването 19:00, Игрите на глада: Възпламеняване, 12:10 (утре и неделя), 13:00, 15:00, 15:50, 17:50, 18:40, 20:40, 21:30, Кумба, 11:20 (утре и неделя), 15:10, 17:00, Съветникът, 16:30, 18:50, 21:10, Свободни птици, 11:10 (утре и неделя), 13:10, 18:50, Играта на Ендър, 16:40, Замръзнало кралство, 3D: 11:00 (утре и неделя), 13:10, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50, 2D: 12:00 (утре и неделя), 14:10, 16:20, 18:30, 20:50, Койе баща ни? 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30, Син жасмин, 12:10 (утре и неделя), 14:10, 16:10, 18:10, 20:10, 22:10, Последният пенсионерски запой, 13:30, 15:40, 17:50, 20:00, 22:20, Коварен капан: част 2, 14:00, 16:10, 18:20, 20:30, 22:40, Директно от Лондонския кралски театър: Изкуството, сряда 19:00,

IMAX
Игрите на глада: Възпламеняване, 11:10 (утре и неделя), 14:00, 16:50, 19:40, 22:30


Арена Де лукс България мол
5D: Дракула, 11:30, 12:15, 13:00, 13:45, 14:30, 15:15, 16:00, 16:45, 17:30, 18:15, 19:00, 19:45, 20:30, 21:15, 22:00, 22:45, Какво става с полюса, 11:00, 11:45, 12:30, 13:15, 14:00, 14:45, 15:30, 16:15, 17:00, 17:45, 18:30, 19:15, 20:00, 20:45, 21:30, 22:15, Снежна гонка, 11:20, 12:05, 12:50, 13:35, 14:20, 15:05, 15:50, 16:35, 17:20, 18:05, 18:50, 19:35, 20:20, 21:05, 21:50, 22:35
И още: Замръзналото кралство, 11:00, 13:15, 15:30, 17:45, 20:00, Игрите на глада: Възпламеняване, 12:00, 15:00, 18:00, 21:00, Коварен капан: част 2, 17:15, 22:20, Кой е баща ни?, 12:10, 14:20, 16:40, 21:30, Кумба, 11:30, Последният пенсионерски запой, 11:45, 14:00, 16:15, 18:30, 20:45, 23:00, Свободни птици, 12:30, 14:30, Съветникът, 16:50, 19:15, 21:45, Тор: Светът на мрака, 12:15, 14:45, 19:45, 22:10

Арена The Mall
Oблачно с кюфтета 2: Отмъщението на огризките, 11:30, Замръзналото кралство, 11:00, 12:10, 13:20, 14:30, 15:40, 16:50, 18:00, 19:10, 20:20, 21:30, Игрите на глада: Възпламеняване, 11:40, 12:45, 13:40, 14:45, 15:45, 16:45, 17:45, 18:45, 19:45, 20:45, 21:45, 22:45, Коварен капан: част 2, 17:50, 20:10, 22:30, Кой е баща ни? 13:10, 15:20, 17:40, 20:00, 22:15, Кумба, 14:00, Надиграването, 13:00, 18:10, 22:40, Последният пенсионерски запой, 12:30, 15:00, 17:15, 19:30, 22:00, Свободни птици, 12:00, 15:50, Съветникът, 15:30, 20:30, 23:00, Тор: Светът на мрака, 11:50, 14:15, 16:40, 19:00, 21:20,

Арена Запад и Младост
Oблачно с кюфтета 2: Отмъщението на огризките, 11:50, 14:00, 16:15, в Арена Младост от 12:00, 14:20, 16:30, Замръзналото кралство, 11:00, 12:10, 13:15, 14:30, 15:45, 16:50, 18:10, 19:10, 20:30, 21:45, Играта на Ендър, 14:40, 19:40, Игрите на глада: Възпламеняване, 11:30, 12:30, 14:30, 15:30, 17:30, 18:30, 20:30, 21:30, Капитан Филипс, 19:00, 22:50, Коварен капан: част 2, 13:40, 16:00, 18:20, 20:40, 23:00, Кой е баща ни?12:30, 14:50, 17:00, 19:15, 21:30, Кумба, 13:30, 17:20, Надиграването, 11:40, 14:10, 16:40, 21:45, Невъзможно бягство, 12:15, 17:15, 22:10, Последният пенсионерски запой, 13:20, 15:40, 18:00, 20:20, 22:30, Свободни птици, 11:20, 15:20, Син жасмин, 11:50, 14:00, 16:20, 18:30, 20:45, 23:00, Съветникът, 12:50, 15:20, 17:45, 19:20, 20:10, 21:50, 22:50, Тор: Светът на мрака, 12:40, 15:00, 17:30, 18:45, 19:50, 21:10, 22:10,
Дом на киното
Син жасмин, днес 13:00 и 19:00, утре 17:00, неделя 19:00, понеделник 15:00 и 21:00, вторник 14:30, сряда 16:00, четвъртък 13:00, Съветникът днес 15:00, утре 19:00, неделя 17:00, вторник 12:30 и 21:00, Сезонът на носорозите, днес 17:00, неделя 21:00, четвъртък 15:00, Страст, днес 21:00, утре 15:00, Капитан Филипс, утре 21:00, неделя 14:30, вторник 16:30, сряда 13:30, 19.00
LUX Film Prize: Мед, вторник 19:00, Себелюбивият великан, сряда 18:00, Краят на омагьосания кръг, четвъртък 19:00, понеделник 18.30 Светът на киното: Криле, Смърт на човек от Балканите, понеделник 17:00, сряда 20:00 Георги Дюлгеров представя Филми на майсторския клас, четвъртък 17:00 3Dом на киното: Пина
Детско кино: Нико и пътят към звездите, днес 11:00, утре 13:00, Свободни птици, днес 13:00, утре 11:00,

Филмотечно кино Одеон
днес: 15.00 Друга жена, 16.30 Хана и нейните сестри, 18.30 Син жасмин, 20.30 Син жасмин, събота: 11.30 Детски прожекции: Кумба, 13.15 Гравитация, 15.00 Пурпурната роза от Кайро, 16.45 Друга жена, 18.30 Син жасмин, 20:30 Син жасмин, неделя: 11.00 Детски прожекции: Кумба, 12.45 Престъпления и прегрешения, 14.45 Манхатън, 16.45 Гравитация, 18.30 Син жасмин, 20.30Син жасмин, понеделник: 15.00 Боян Папазов на 70 години: Всичко е любов, 17.00 Син жасмин, 19.00 Друга жена, 20.30 Син жасмин, вторник: 14.45 Дани Роуз от Бродуей, 16.30 Син жасмин, 18.30Хана и нейните сестри, 20.30 Син жасмин, сряда: 14.45 Боян Папазов на 70 години: Една жена на 33, 16.45 Син жасмин, 18.45 Дани Роуз от Бродуей, 20.30 Син жасмин, четвъртък: 14.45 Пурпурната роза от Кайро, 16.30 Син жасмин, 18.30 Престъпления и прегрешения, 20.30 Син жасмин

826
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД