Председателят на Еврокомисията е заподозрян във фалшификации и незаконно подслушване
Активни 587
Страници 2,925

НАКРАТКО

Националът

Ивелин Попов вкара втория си гол този сезон за "Газиантеп", като бе точен от дузпа при победата с 3:1 навън над "Анталияспор" в мач от гр. "А" за купата на Турция. Попов игра цял мач.

Крум Бибишков

вкара гол за "Апоел" (Рамат Ган), който спечели с 4:3 като гост срещу "Апоел" (Петах Тиква) в група "С" на турнира "Тото Къп" в Израел. Съотборникът му Димитър Телкийски също бе титуляр и игра до почивката, а третият българин в състава - Елин Топузаков, не игра. И двата отбора обаче отпаднаха от надпреварата.

Николай Михайлов

получи почивка и не игра за холандския шампион "Твенте", който се класира трудно за 1/8-финалите за купата на страната, след като отстрани с 5:3 след дузпи като гост "Цволе" (II див). Редовното време и продълженията завършиха при 1:1.

Селекционерът

на сръбския национален отбор Владимир Петрович обяви група от 26 футболисти за контролата срещу България на 17 ноември в София. Сред тях са Деян Станкович ("Интер"), Александър Коларов ("Манчестър С"), Никола Жигич ("Бирмингам"), Данко Лазович ("Зенит"), Марко Пантелич ("Олимпиакос"), Миралем Сюлеймани ("Аякс").

Англия

12-и кръг: "Стоук С" - "Бирмингам" 3:2, "Тотнъм" - "Съндърланд" 1:1

"Оксер"

се класира на 1/2-финал за купата на френската лига след победа с 2:0 над "Сент Етиен". Головете от дузпи вкараха Беноа Педрети в 16-ата и полякът Дариуш Дудка в 49-ата.